Все, що потрібно вашому автомобілю

ДОВІРТЕ ЙОГО ПРОФЕСІОНАЛАМ МЕРЕЖІ БОШ АВТО СЕРВІС


Запишіться онлайн та отримайте персональну знижку на Бош Авто Сервіс 112 Україна

або зателефонуйте: (032) 297-01-07, (067) 224-42-48


Починаючи з 2007 року компанія «112 Україна» надає послуги сучасного автосервісу, який відповідає найвищим вимогам в цій галузі. Автомобілі з пробігом від двох до п’яти років часто вже не користуються послугами гарантійного ремонту, але в проведенні якісної діагностики і в якісному сервісному обслуговуванні на рівні виробника потреба не відпадає. СТО “112 Україна”, отримавши сертифікацію Bosch Car Service, має можливість надавати широкий спектр послуг з ремонту автомобілів, заміні запчастин, усунення дрібних неполадок і діагностиці згідно з процедурами автовиробників.

Повний комплекс сервісних послуг плюс сучасні технології від Bosch для вашого автомобіля. Кваліфікована діагностика та ремонт сучасних бензинових систем уприскування, систем запалювання, електрообладнання та електроніки, систем комфорту (паркпілоти, кондиціонери, круїз-контроль і т.д), ходової частини автомобіля (ABS, ESP), проведення планового ТО.

Протягом діяльності нашої СТО постійними клієнтами автосервісу стали зокрема: ПІІ “Віп Рент” (ТМ AVIS),  СК “Інвестсервіс”, АТ “Укрексімбанк”, АБ “Укргазбанк”, ПАТ “Універсал Банк”, Budget Україна, ТзОВ “Ред Булл Україна”, ДП “Львівський державний ювелірний завод”, ТзОВ “Міст експрес” та багато інших підприємств і організацій, які мають власний автопарк і піклуються про його технічний стан.