Сучасним автовласникам бажано знати які види страхування існують на сьогодні в автомобільному світі. Отже, почнемо з КАСКО, яке страхує автомобіль та передбачає виплату Вам страхового відшкодування, якщо Ваше авто було пошкоджено внаслідок:

  • дорожньо-транспортної пригоди (ДТП)
  • протиправних дій третіх осіб (встановлених та/або невстановлених)
  • стихійного лиха
  • крадіжки та/або повної загибелі автомобіля внаслідок 3-х вищезазначених подій.

Але Ваш автомобіль (вже застрахований за ризиками КАСКО) також може завдати пошкодження іншим транспортним засобам внаслідок того ж ДТП або Ваших дій, коли Ви, наприклад, виїжджаєте зі стоянки і чіпляєте іншу машину. В цьому випадку Ваші дії кваліфікуються як протиправні і Ви маєте нести за це матеріальну відповідальність, іншими словами – компенсувати збитки, нанесені Вашим автомобілем. Для того, щоб мати можливість не платити за такі збитки із власної кишені, передбачений другий вид страхування, а саме cтрахування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів перед третіми особами.

Мету, яку ставить перед собою Бош Авто Сервіс “112 Україна” – це Ваш захист від значних фінансових втрат у разі настання страхового випадку (ДТП, протиправні дії третіх осіб, стихійного лиха, крадіжки чи повної загибелі авто). Ми створили зручні умови придбання полісу страхування безпосередньо на СТО та пропонуємо надійні страхові компанії та вигідні умови страхування.