Скористайтесь ноу-хау для діагностики, обслуговування та ремонту, якими володіє світова мережа Бош Авто Сервіс – світовий лідер обслуговування пост-гарантійних авто.

Технічне обслуговування автомобіля – це комплекс операцій з підтримання авто в працездатному і належному вигляді, що забезпечує його надійність, економічність та вашу безпеку.

ТО проводиться на підставі рекомендацій по експлуатації конкретного автомобіля та сервісних книжок, де вказується періодичність, перелік та порядок виконання робіт. Спеціалісти нашої станції навчені і мають доступ до всіх технічних даних і процедур обслуговування і ремонту вашого автомобіля.

Пропонуємо наступні заходи ТО вашого авто:
Комплексне ТОРяд заходів по догляду за вашим авто згідно рекомендацій виробника авто
Заміна маслаРегулярна заміна масла забезпечує надійну роботу та довгий строк експлуатації двигуна вашого авто
Заміна фільтрівФільтри встановлюються одночасно в декількох системах автомобіля і служать для очищення відповідних потоків, так або інакше впливаючих на роботу двигуна і основних вузлів автомобіля
Перевірка та заміна свічок запалюванняЗнаючи, коли потрібно замінювати свічки запалювання, ви можете запобігти серйозним проблемам, що можуть виникнути з автомобілем в майбутньому
Заміна ременів двигунаЗабезпечте надійну роботу двигуна вашого авто
Сезонний догляд за автоДва рази на рік здійснюйте сезонне технічне обслуговування для підготовки автомобіля до роботи в різні пори року
Інші заходиВ залежності від пробігу вашого авто, слід доручити спеціалістам провести також наступні операції: перевірити стан рідин, електрообладння, оглянути стан кузова та підвіски автомобіля, а також інші заходи, рекомендовані виробником авто.

Сервісна книжка Бош Авто Сервіс

На Бош Авто Сервіс “112 Україна” ви можете отримати для вашого авто свою Сервісну книжку (у разі її відсутності оригінального примірка від виробника авто). Завдяки її наявності ви завжди будете в курсі всіх необхідних робіт, проінформовані про дату заміни того тих чи іншого витратного матеріалу.

Всі роботи такі, як технічний огляд транспортного засобу, перевірка, заміна масла і т.д. чітко задокументовані. Це також допоможе вам пізніше легше продати ваше авто, тому що сервісна книжка в наявності.

Деталі та запис за телефоном: (032) 297-01-07, (067) 224-42-48 або за адресою м. Львів, вул. Ак. Підстригача, 6.