свічка запалювання

Свічки запалювання Bosch – якість, що ґрунтується на більш, ніж столітньому досвіді.

Найбільші світові автовиробники використовують свічки запалювання Bosch для серійної комплектації своєї продукції. На даний час асортимент Bosch нараховує більше 1250 найменувань свічок із 31 різним типом розташування електродів й пропонує відповідне рішення майже для будь-якого двигуна, тим самим охоплюючи 98% моделей автомобілів.Знаючи, коли потрібно замінювати свічки запалювання, ви можете запобігти серйозним проблемам, що можуть виникнути з автомобілем в майбутньому.

Нерівна робота, повільний відгук двигуна при натисканні педалі акселератора або індикація на панелі приладів “Check Engine” можуть бути ознакою того, що прийшов час міняти свічки запалювання в автомобілі. Потрібно діагностувати автомобіль для перевірки причини появи індикації.


Запишіться на послугу по заміні свічок запалювання зі знижкою

Таблиця несправностей свічок запалювання авто
Вигляд
НаслідкиМожливі причини
Усунення
Нормальний вигляд. Світло-сірі або жовто-коричневі осадження і слабка ерозія електроду. Нормальна робота свічок
Система справна
Немає необхідності. Приємних вам поїздок!
Наявність відкладень сажі
Перебої в іскроутворенні внаслідок витоку струмів по поверхні ізолятора, погані пускові якості. Незгоріле паливо може попасти в каталізатор і пошкодити його.
Неправильне сумішоутворення: дуже збагачений склад суміші, забруднений повітряний фільтр, несправність пристрою холодного запуску. Надмірна кількість поїздок на короткі відстані. Дуже високе гартівне число свічок запалення. Коректування складу горючої суміші і пускового пристрою, перевірка повітряного фільтру. Заміна свічок.
Замаслення

Перебої іскроутворення або коротке замикання свічок запалення, повний вихід з буд. Дуже велика кількість масла в камері згорання, дуже високий рівень масла, сильно зношені поршневі кільця, циліндри і що направляють клапанів. Ремонт двигуна, регулювання горючої суміші, установка нових свічок.
Сильний знос електродів
Перебої іскроутворення, особливо при прискоренні. Погані пускові якості. Наявність тих, що надають руйнівну дію присадок в паливі і маслі, несприятливих завихорень в камері згорання, стук двигуна, термічні перевантаження. Встановлення нових свічок запалення.
Оплавлення електродів
Втрата потужності. Термічне перевантаження як наслідок гартівного запалення, наприклад, в результаті дуже раннього моменту запалення, наявність залишків продуктів згорання в камері згорання; несправність клапанів, розподільника запалення, низька якість пального, не відповідне затягування свічки запалення. Перевірка двигуна, запалення і підготовки горючої суміші, контроль моменту затягування свічки запалення. Заміна свічок запалення.
Утворення глазурі
В разі повного навантаження на двигун ці відкладення сажі розплавляються і стають електропровідними Присадки до бензину і моторного масла викликають відкладення у вигляді сажі. Точне коректування підготовки палива, заміна свічок.
Оплавлення центрального електроду
Перебої іскроутворення, втрата потужності (пошкодження двигуна). Термічна перенагрузка як наслідок гартівного запалення, наприклад, в результаті дуже раннього моменту запалення, наявність залишків продуктів згорання в камері згорання, несправність клапанів, розподільника запалення, низьку якість пального, дуже низьке гартівне число, неправильний момент затягування свічки запалення. Перевірка двигуна, запалення, підготовки горючої суміші, моментів затягування свічок запалення. Заміна свічок запалення.
Наявність відкладень
Може привести до гартівного запалення з втратою потужності і до пошкодження двигуна. Наявність легуючих складових, особливо в маслі, наводить до утворення нагарі в камері згорання і на свічці запалення. Перевірка регулювання роботи двигуна, можливо заміна сорту масла, заміна свічок запалення.
Тріщини на конусі ізолятора
Перебої іскроутворення, іскра “проскакує” на ділянках, де відсутній доступ свіжій горючій суміші. Механічне пошкодження при установці. На початковій стадії воно часто помітне лише як тонка тріщина. Внаслідок відкладень між центральним електродом і тепловим конусом ізолятора Можлива поломка ізолятора. Стук при роботі двигуна. Встановлення нових свічок запалення.


Деталі та запис за телефоном: (032) 297-01-07, (067) 224-42-48, або за адресою м. Львів, вул. Ак. Підстригача, 6.