Електроніка відіграє чи не найбільшу роль в сучасних авто. Електронні системи передбачають наявність найскладніших компонентів і систем на базі комп’ютерів. Такі технічно складні сучасні автомобілі висувають найвищі вимоги – діагностика автомобіля, обслуговування та ремонт тільки на високому професійному рівні. Виникли проблеми з електронікою? Для читання помилок потрібне спеціальне ноу-хау і сучасне діагностичне обладнання. А у нас є все!

Чому саме Бош Авто Сервіс 112 Україна?

 • Кваліфікований персонал, який пройшов відповідні навчання та має спеціалізовані допуски для роботи з високовольтними системами
 • Власний досвід та технічна підтримка одного з світових лідерів з розробки систем для електромобілів – компанії Bosch
 • Наявність спеціалізованого діагностичного обладання та програмного забезпечення
 • Перший сервіс по електромобілях у Львові
 • Демократичні ціни на роботи
 • Наявність запчастин на складі та під замовлення – від фільтрів до акумуляторів
 • Сертифікована зарядна станція Keba на території для безкоштовної зарядки вашого авто

Використовуючи сучасні діагностичні системи та власний досвід, спеціалісти Бош Авто Сервіс “112 Україна” пропонують провести для вашого електричного чи гібридного автомобіля наступні роботи з електронними системами:

 • Комп’ютерна діагностика електричних систем автомобіля

  У своїй роботі ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання з найсвіжішим програмним забезпеченням Bosch ESI[tronic] 2.0, дилерське програмне забезпечення (Renault Clip, Toyota Techstream, тощо), визначаємо і усуваємо несправності, тому ми можемо гарантувати бездоганність і точність наших сервісних послуг.

  Радимо проходити цю процедуру не рідше, ніж раз в рік, або кожних 10000 км.

  Взяти до прикладу, хетчбек Nissan Leaf, який став першою масовою машиною на електричній тязі. Сканування електронних систем моделі можна провести за допомогою бездротового OBD сканера і додатка LeafSpy Pro. Така перевірка може багато розповісти про історію конкретної моделі (вкаже VIN-код, кількість швидких / простих циклів зарядки, покаже «просілі» модулі батареї, тощо).

 • Діагностика високовольтної батареї

  Акумуляторна батарея є найбільшою і найдорожчою деталлю будь-якого авто на електриці, наприклад ціна цього компонента у Nissan Leaf дорівнює приблизно третині від загальної вартості такого авто. Тому, в разі виходу з ладу, заміна даного вузла може сильно вдарити по фінансах власника. Втім, перестановка всього блоку – це крайній захід, при бажанні можна відновити ємність і працездатність за допомогою ремонту батареї електромобіля.

  Самі виробники стверджують: термін служби ВВБ (високовольтних батарей) становить 5-8 років, проте в наших кліматичних умовах, він може скоротитися. Крім цього, на елементах батареї може негативно відобразитися тривалий простій електромобіля в розрядженому стані і часте поповнення запасу електрики на станціях швидкої зарядки. Однак, навіть якщо ви і дбайливо експлуатуєте свій екологічний транспорт, це не привід відмовлятися від діагностики батареї електромобіля: якщо регулярно відстежувати втрату ємності, то можна уникнути проблем і неприємних сюрпризів на дорозі.

  Діагностика високовольтних батарей на Бош Авто Сервіс “112 Україна” проводиться за допомогою спеціалізованого мультибрендового сканера KTS від компанії Bosch, а також оригінальних діагностичних пристроїв та програм (напр. LeafSpy Pro для Nissan Leaf, Renault Clip, Toyota Techstream), за домомогою яких можна дослідити дані з різних блоків управління та побачити як загальний стан всієї батареї, так і її окремих модулів (елементів), кількість швидких і звичайних зарядок, залишкову ємність і т.д .

 • Ремонт електричних систем

  Система електроустаткування – це дуже складний комплекс деталей, призначений для роботи і постачання живленням всіх вузлів і агрегатів вашого електричного чи гібриного автомобіля. Якщо з ладу вийде хоч би один елемент цієї системи, то ваш автомобіль в кращому разі даватиме збій в роботі, а в гіршому – зупиниться і не зможе продовжити рух. І як правило, це відбувається в самий непідходящий момент.

  Електроустаткування і електронні системи будь-якого автомобіля мають звичай періодично виходити з ладу, доставляючи безліч неприємностей автовласникам. Виявивши щонайменшу несправність в системі електробладнання, не зволікаєте з ремонтом, звертайтесь у Бош Авто Сервіс “112 Україна”, де наші фахівці визначать причину поломки і усунуть несправність проводки, автомагнітол, сигналізацій , тощо…

Записатися на комп’ютерну діагностику, або ремонт електронних систем гібридного чи електричного авто можна за телефоном: +38 (067) 224-42-48, або онлайн, заповнивши форму: https://www.boschservice.lviv.ua/online/