• Tesla Service

Не секрет, що за недавній час стало можливим здійснити свою мрію та пригнати омріяне авто з США трішки дешевше, ніж воно вартує у нас на ринку. А часаме в США можна придбати авто, яке на ринок Європи чи України не постачалося взагалі.

Є два варіанти як зекономити на такій покупці — придбати авто з великим пробігом та надалі постійно розв’язувати проблеми його пришвидшеного зносу, а можна придбати авто з мінімальним пробігом після нескладного ДТП і відновити його якісно вже в Україні.

Бош Авто Сервіс “112 Україна” пропонує повний комплекс (все в одному місці) професійних послуг будь-якої складності, в тому числі по ремонту авто з США:


 • Безкоштовна попередня консультація перед купівлею авто в США на аукціоні по фото

  Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи купувати конкретне авто, чули про “підводні камені” і “кота в мішку”, з якими стикалися ваші знайомі, які вже придбали авто з США чи Європи – ми надаємо безкоштовну попередню консультацію по наданих вами фото чи посиланні на аукціон.

  Наш багаторічний досвід ремонту авто різних марок дозволяє оцінити орієнтовний об’єм ремонту, а також визначатися з орієнтовним списком деталей, що потребують заміни.

  Для цього вам навіть не потрібно їхати до нас, а вистарчить надіслати нам посилання чи фото у зручний для вас спосіб (через онлайн форму, viber, email, тощо) і отримати наш зворотний зв’язок.

  Галерея:

 • Дефектування авто та підбір запчастин

  Після приїзду авто на наше СТО ми робимо остаточний його огляд, на підставі оригінальних каталогів та схем по підбору запчастин складаємо перелік необхідних для заміни деталей та надаємо вже більш точну калькуляцію по ремонту авто. 

  Галерея по дефектуванню авто:

 • Рихтувальні (ремонтні) роботи будь-якої складності

  На базі Бош Авто Сервіс “112 Україна” ви отримаєте повний комплекс професійних рихтувальних робіт по вашому авто – від розбирання\збирання елементів, їх заміни до відновлення геометрії кузова на стапелі (автороботі) будь-якої складності.

  Додатково ми проводимо ремонт сучасних алюмінієвих авто чи алюмінієвих деталей, а саме зварювання аргоном, рихтування, витягування вм’ятин, тощо.

  Галерея:

 • Якісне фарбування та власний підбір фарби

  Відремонтовані чи замінені кузовні деталі часто треба пофарбувати в колір авто. На Бош Авто Сервіс “112 Україна” працює власний підбір кольору фарб, а ваше авто готується до фарбування професіними малярами з використанням якісних матеріалів. Фарбування відбувається в малярній камері італійського виробництва.

  Все це дозволяє нам давати гарантію на виконані роботи протягом кількох років, а портофоліо наших робіт говорить саме за себе ;)

  Галерея:

 • Хімчистка та полірування авто

 • Мовна адаптація та прошивка європейської навігації

  Більшість авто, які приїжджають з США в стандартних налаштуваннях переважно мають “вшиті” лише англійську, іспанська чи французьку мови, відстань і швидкість відображаються в милях, а частоти радіо інший крок пошуку, що не дозволяє слухати багато улюблених радіо станцій. У цих авто також немає карт України та Європи для навігації, що також обмежує наявні можливості авто. 

  На Бош Авто Сервіс “112 Україна” ми можемо повністю адаптувати ваше авто марки VAG групи (Volkswagen, Audi, тощо), Tesla,  Chevrolet, KIA, а також інших марок під європейські стандарти, щоб ви могли повноцінно використовувати всі його функції.

  Галерея:

 • Подальше періодичне техобслуговування та ремонт

Якщо у вас досі є запитання чи сумніви щодо ремонту на Бош Авто Сервіс “112 Україна” обраного вами у США авто  – не зволікайте і звертайтеся до нас у зручний спосіб. Ми обіцяємо відповісти на всі запитання.

Онлайн запис – www.boschservice.lviv.ua/online, контакти кузовної дільниці – тел. +380673708074 (в т.ч. Viber), Стіл замовлень – тел. +380672244248. Усі контакти нашої станції – https://www.boschservice.lviv.ua/contact/.