Будь-якому автолюбителю чи потенційному покупцеві відомо, що перед купівлею рекомендується провести повну діагностику вживаного авто. Такий огляд допоможе  дізнатися про реальний технічний стан, виходячи з якого, можна приймати рішення про купівлю конкретного транспортного засобу.

огляд авто перед купівлею

 Діагностика вживаного авто перед купівлею

Нашими фахівцями була розроблена методика комплексної діагностики авто перед купівлею, яка дозволяє виявити реальний технічний стан, визначити чи були серйозні пошкодження в авто, визначити стан основних вузлів: двигуна, коробки передач, блоків електрокерування, систем охолодження та кондиціонування, а також в багатьох випадках визначити реальність заявленого пробігу.

Таким чином, щоб придбати дійсно хороший автомобіль і не вкладати в ремонт тисячі і десятки тисяч гривень, потрібно відразу ж оцінити його технічний стан. Діагностика на Бош Авто Сервіс “112 Україна” – це найкращий і перевірений часом спосіб визначитися з тим, чи варто викладати свої чесно зароблені гроші за дану машину.

Базова діагностика перед купівлею авто (вартість – від 350 грн.):

Додаткові послуги:

Замір компресії в циліндрах двигуна (тільки для бензинових двигунів) – від 200 грн.
Дізнавшись результати замірів компресії двигуна вживаного авто, ви отримаєте реальну картину його роботи і ризик проведення подальшого капітального ремонту.

Записатися на діагностику вживаного авто перед купівлею ви можете онлайн, або за телефонами: (032) 297-01-07, (067)224-42-48.

При огляді б/у авто ми також співпрацюємо з: