Електрообладнання автомобіля включає в себе ті деталі й елементи, робота яких залежить від електроенергії: стартер, генератор, система запалювання і система впорскування, а також система освітлення автомобіля. Це основні складові електрообладнання, але існує і ряд інших, другорядних деталей і систем, які споживають енергію.

Цілком зрозуміло, що якщо з ладу вийде хоча б один елемент системи, то ваш автомобіль в кращому випадку буде давати збій в роботі силового агрегату, а в гіршому зупиниться і не зможе продовжити рух. Виявивши найменшу несправність у системі електрообладнання, не зволікайте з ремонтом.

Запишіться на діагностику чи ремонт електрообладнання онлайн та отримайте знижку від 5%!

Фахівці Бош Авто Сервіс “112 Україна” визначать причину поломки і здійснять кваліфікований ремонт або заміну необхідних елементів.

Встановлене у нас діагностичне обладнання фірми Bosch дозволяє проводити ремонт і діагностику системи електрообладнання всіх відомих марок машин.

Послуги автоелектрика на Бош Авто Сервіс “112 Україна”:
Комп’ютерна діагностикаКомплексна комп’ютерна діагностика автомобіля дозволить виявити та усунути більшість несправностей та помилок в основних системах вашого авто.
Ремонт електроустаткування автомобіляУсунення несправностей проводки та інших елементів електричних систем вашого авто
Встановлення додаткового обладнанняВстановлення автосигналізацій, парктроніків, камер заднього виду та іншого додаткового обладнання для вашого авто
Регулювання світла фарВиставлення правильних кутів світла фар для вашого комфорту, та безпеки інших учасників руху.
Перевірка акумуляторівДіагностика акумуляторів спеціалізованим тестером, їх підзарядка, а також перевірка та ремонт електрообладнання, від якого залежить термін роботи акумулятора.
Чистка інжектораУльтразвукова чистка інжектора – швидкий і надійний спосіб чищення, який вже багато років використовується в різних областях людської діяльності.
Отримати більш детальну консультацію та записатися на ремонт авто ви можете за тел. (032) 297-01-07, (067) 224-42-48, або завітавши до нас за адресою: м. Львів, вул. Ак. Я. Підстригача, 6.