На Бош Авто Сервіс “112 Україна” проводяться всі види обслуговування шин, зокрема їх монтаж та балансування.

Монтаж шин – одна за найважливіших операцій, лише правильне виконання якої гарантує довговічність шин, дисків та підвіски автомобіля. При невірному встановленні шини на диск можливі руйнування самої шини, пошкодження диска та зайве навантаження на підвіску, що може призвести до її завчасного виходу з ладу. До того ж, низькопрофільні шини, наприклад, окрім високої кваліфікації шиномонтажника, потребують ще й спеціального обладнання, завдяки якому встановлення такої шини на диск буде правильним та виключить пошкодження диска. Не встановлюйте шини на диск власноруч, цю роботу необхідно довірити професіоналам, які мають необхідні інструменти та великий досвід. Невмілий водій, який намагається робити все сам, при установці може пошкодити як шину, так і диск і навіть самого себе.

Балансування коліс – якщо колеса не відбалансовано, вони будуть передчасно і нерівномірно стиратися. Вібрація внаслідок незбалансованості коліс може також спричинити втому водія. Крім того, це може вплинути і на стан підвіски. Тому колеса слід правильно відбалансовувати, поки вони нові, а також після кожного ремонту. Балансування коліс слід завжди перевіряти, якщо під час руху було помічено щонайменшу вібрацію.

Ремонт шин дозволяє уникнути додаткових витрат, пов’язаних із придбанням нової шини замість пошкодженої, оскільки у більшості випадків пошкоджену шину можна відремонтувати. Висновок про ремонтопридатність може дати майстер нашої СТО.

Зателефонуйте до нас за номерами (032) 297-01-07, або (067) 224-42-48 та запишіться на шиномонтаж без черг!