бош авто сервіс 112 Україна Львів
Складно собі уявити сучасний автомобіль без незамінних пристроїв, які дарують його власнику вже звичні комфортні умови. Автокондиціонер, звичайно, вважається одним з них. Він дозволяє створювати в салоні машини температурний режим, який ідеально підходить водієві і пасажирам.

Здавалося б, що може бути простіше – включив, встановив температуру і насолоджуйся приємною поїздкою. Але й тут, як і при експлуатації будь-якої іншої техніки, існують свої нюанси, головним з яких є проходження щорічної профілактики, а також заправка автокондиціонера.

Записатися на діагностику та заправку системи кондиціонування вашого авто

Переваги обслуговування кондиціонерів на Бош Авто Сервіс «112 Україна»:
  • Точне вимірювання кількості холодоагенту R134a;
  • Повна автоматизація;
  • Безпечне обслуговування кондиціонерів гібридних авто і електромобілів.

Завдяки точній технології вимірювань і простоті використання, нова модель установки для заправки кондиціонерів ACS 651, що використовується на Бош Авто Сервіс «112 Україна», дозволяє ефективно обслуговувати кондиціонери, економлячи гроші і менше забруднюючи навколишнє середовище.
Всі етапи – від відкачування холодоагенту і тесту на витік до точного заповнення системи кондиціонування – йдуть в автоматичному режимі без втручання оператора. Чотири вбудованих пристрої для зважування відкачаного масла, свіжого масла, барвника і холодоагенту забезпечують дуже точне заповнення системи кондиціонування.

Можливість обслуговування гібридних і електричних автомобілів

Установка ACS 651 повністю готова для обслуговування гібридних і електричних транспортних засобів. В електричних компресорах систем кондиціонування автомобілів даного типу використовуються масло з низькою електропровідністю. Їх не можна змішувати зі стандартними маслами, які застосовуються в компресорах з ремінним приводом. Нова установка гарантуює, що тільки правильний тип чистого масла подаватиметься в холодильний контур кондиціонера гібридного або електричного автомобіля.

Статті по темі

Чистка та дезінфекція кондиціонерів

чистка кондиціонера
Багатьом власникам автомобілів знайомий неприємний запах, що виникає деколи в перші хвилини роботи автокондиціонера. Причина цього запаху ясна.

Під час роботи автокондиціонера на холодному випарнику конденсується волога, до крапельок води прилипає пил, пилок рослин і з часом на всій поверхні випарника утворюється наліт. Поки автокондиціонер не працює, температура на його поверхні підвищується, і в цьому сприятливому середовищі активно розмножуються різноманітні бактерії. Тому і виникає досить неприємний «підвальний» запах в салоні автомобіля. Тонкі натури (особливо діти та жінки) відразу вловлюють деякий дисонанс між блискучим салоном, полірованим кузовом і цим запахом.

Подбайте про ваше здоров’я та ваших близьких! Радимо щонайменше раз на рік провести чистку та дезінфекцію системи кондиціонування вашого авто. Телефонуйте: (032) 297-01-07, (067) 224-42-48

Після обробки в салоні залишається досить приємний ненав’язливий запах, який стає майже непомітний через кілька днів. Виробник рекомендує проводити антибактеріальну обробку випарника автокондиціонера не менше. ніж один раз на рік. Втім, Вам видніше, коли прийшла пора розібратися з нездоровим запахом.

Щоб отримати максимальний ефект – радимо також одночасно замінити фільтр салону вашого авто.

Чистий і забруднений фільтр салона авто
Якщо вам потрібно заправити автокондиціонер, провести його діагностику, ремонт чи дезінфекцію (чистку) у Львові – ми завжди раді допомогти!
Телефонуйте: (032) 297-01-07, або (067) 224-42-48.