Заміна зчеплення авто у Львові

Заміна зчеплення автомобіля тільки на перший погляд здається простим заняттям. Насправді вона вимагає знань і підготовки.

Зчеплення є дуже важливим елементом, і вона відіграє величезну роль в автомобільній конструкції. Воно допомагає зменшити навантаження на двигун, а ще забезпечує плавність перемикання передач. Але це дуже вразлива деталь, і за її справністю необхідно стежити.

Бош Авто Сервіс “112 Україна” пропонує Вам повний комплекс робіт по діагностиці та усуненні поломок зчеплення більшості автомобілів.

Деякі ознаки несправності зчеплення:

  • Зчеплення пробуксовує – проявляється подібна неприємність наступним чином – при натисненні на педаль газу, відбувається різке збільшення оборотів двигуна, але сама машина при цьому не розганяється або робить це занадто повільно;
  • На накладках диску зчеплення виникає специфічний запах;
  • Перемикання передач викликає певні зусилля;
  • При початку руху виникають ривки;
  • Має місце збільшення довжини ходу педалі, за рахунок надмірного розтягування троса, з одночасним зниженням необхідного для цього зусилля.
Якщо у Вас виникли проблеми з зчепленням вашого автомобіля, спеціалісти Бош Авто Сервіс “112 Україна” завжди будуть раді допомогти з їх усуненням. Телефонуйте за номером (032) 297-01-07, або завітайте до нас: м. Львів, вул. Ак. Підстригача, 6 (бічна вул. Наукової та Стрийської).