На превеликий жаль, на акумулятор звертають увагу тільки тоді, коли транспортний засіб більше не заводиться. Переважно акумулятори не потребують частого догляду, але вчасне виявлення поганої їх роботи може зекономити вам не малу суму.

Термін служби та експлуатаційні якості акумуляторної батареї в значній мірі залежать від правильної роботи електричної системи авто.

Необхідно стежити за роботою генератора та реле-регулятора, натягом приводного ременя, надійністю комутаційної апаратури.

Бош Авто Сервіс “112 Україна” пропонує вам наступні послуги по догляду за акумуляторною батареєю вашого авто :

  • Діагностика акумуляторів спеціалізованим тестером Bosch BAT 131;
  • Перевірка та ремонт електрообладнання, від якого залежить термін роботи акумулятора.
Ремонт акумуляторів не проводиться

Зверніть увагу, що Бош Авто Сервіс “112 Україна” не про проводить відновлення акумулятора шляхом втручання у його конструкцію (відновлення рівня електроліту, видалення нальоту на пластинах, тощо), оскільки такі дії суперечать правилам безпеки та можуть зашкодити вашому автомобілю та близьким.

Акумулятори Bosch з гарантією виробника

Якщо акумулятор стає не придатним для роботи, рекомендуємо вам придбати новий надійній елемент живлення для вашого залізного коня виробництва компанії Bosch у нашому магазині, а також отримати річну гарантію виробника на цей виріб!

Отримати більш детальну консультацію та записатися на обслуговування акумулятора ви можете за тел. (067) 224-42-48, онлайн за цим посиланням,  або завітавши до нас за адресою: м. Львів, вул. Ак. Підстригача, 6