В нашій автомайстерні можна провести повний цикл з ремонту пошкодженої деталі.

виконанням робіт з фарбування дуже важлива правильна оцінка пошкодження. Наші фахівці абсолютно безкоштовно зроблять оцінку пошкодження і нададуть рахунок на подальший ремонт з докладним описом всіх робіт та їх вартістю. Адже найчастіше різні так звані «малярки» для того, щоб отримати ваш автомобіль в ремонт обіцяють золоті гори, а в підсумку нерівномірні зазори, розбіжність кольору, великі терміни і велика кількість «відмазок» з приводу того, чому все так вийшло.


Етапи фарбування авто на Бош Авто Сервіс 112 Україна:


Попередньо демонтуються деталі, що заважають фарбуванню і авто очищається від бруду, пилу і води. З метою очищення від корозії і старої фарби проводиться абразивне шліфування.

З поверхні і прорізів автомобіля знежирювачем видаляють органічні забруднення – мінеральні масла, плями бітуму. Дана процедура сприяє поліпшенню адгезії (зчеплення) покриття і кузова.

Вирівнюючі ґрунтовки згладжують дрібні дефекти для рівномірного фарбування автомобіля. Порозаповнювач також покращує адгезію металу і наступних шарів і створює додатковий антикорозійний захист. Після нанесення грунту поверхню авто висушують в спеціальній камері.

Шліфування заґрунтованої ділянки дозволяє отримати абсолютно рівну і гладку поверхню для фарбування.

Обдув автомобіля в спеціальній камері для видалення з його поверхні і з порожнин пилу, дрібного сміття і інш.

Після обдування проводиться додаткова обробка авто знежирювачем.

При фарбуванні машини акрилом або фарбою металік наноситься один вид бази. При фарбуванні перламутром або хамелеоном використовується два матеріали. При фарбувальних роботах базове покриття марки Glasurit наноситься за допомогою фарбопульта SATA. Фарбування починають з даху, далі переходять до капота і багажника.

Автомобіль покривається фарбою та лаком у два або три шари з обов’язковим просушуванням кожного. При фарбуванні акриловими фарбами автомобіль не покривається лаком.

У компанії Бош Авто Сервіс “112 Україна” сушка машини здійснюється в камері USI (Італія).

Полірування кузова автомобіля після фарбування виконується з метою видалення частинок пилу, потьоків, дрібних подряпин і та інших погрішностей авто.НАШІ КОНТАКТИ

Якщо у вас є додаткові запитання, або ви хочете записатися на діагностику, ремонт чи техобслуговування вашого автомобіля – телефонуйте (067)224-42-48, (032) 297-01-07, або запишіться онлайн.  Всі контакти нашої станції знайдете ТУТ.