За статистикою, потреба у ремонті бампера виникає у кожного другого автомобіліста як мінімум раз на рік при активній експлуатації автомобіля. Це викликано тим, що бампера є найбільш небезпечною зоною можливого пошкодження автомобіля. Це можуть бути пошкодження при зіткненні з бордюрами, квітковими клумбами чи при легкому зіткненні з іншим автомобілем.

Ремонт бамперів львів

Вартість ремонту бампера (без фарбування) – від 350 грн (в залежності від складності)

Види ремонту бамперів

Ремонт бамперів можна розділити на кілька видів:

  • Ремонт тріщини або розлому на бампері
  • Ремонт подряпин, потертостей, відколів на бампері
  • Ремонт вм’ятин на бампері
  • Інші ушкодження, при яких ремонт бампера неможливий

Якщо з вами трапилася неприємність і на Вашому авто тріснув бампер з тієї чи іншої причини, нема потреби його замінювати. Як правило, тріщини на пластикових бамперах автомобілів підлягають відновленню.

Процедура ремонту

Процедура ремонту тріснутого бампера складається з 2-х етапів:
Етап 1 – пайка бампера
Етап 2 – фарбування бампера
При ремонті бамперів Бош Авто Сервіс “112 Україна” не зраджує своєму правилу і фарбує безпосередньо пошкодження, а не весь бампер (якщо є така можливість). Ремонт подряпин і потертостей на бампері проводиться за допомогою використання технології локального фарбування.

НАШІ КОНТАКТИ

Якщо у вас є додаткові запитання, або ви хочете записатися на діагностику, ремонт чи техобслуговування вашого автомобіля – телефонуйте (067)224-42-48, (032) 297-01-07, або запишіться онлайн.  Всі контакти нашої станції знайдете ТУТ.