Двигун – це серце будь-якого автомобіля. Він не тільки генерує енергію, яка змушує автомобіль рухатися вперед, але також постачає необхідною енергією такі агрегати, як генератор, кондиціонер, гідропідсилювач керма і т.д. Передача потужності двигуна до агрегатів автомобіля і розподільного валу досягається за допомогою ременів.

Заміна ременя ГРМ є обов’язковою процедурою для автомобілів з пробігом! Для правильної роботи двигуна внутрішнього згоряння вкрай важливо стежити за тим, як розподільний вал відкриває і закриває одночасно вхідні клапани разом з поршнями. Тільки в цьому випадку двигун працюватиме правильно.

Запишіться онлайн та отримайте знижку

Що таке ремінь ГРМ і чому важливо слідкувати за його станом?


В двигуні внутрішнього згорання будь-якого автомобіля  існують дві важливі деталі – це Колінчатий і Розподільчий вали.

Ремінь ГРМРозподільчий вал перетворює обертальні рухи в поступальний рух клапанів, які відкривають подачу свіжого повітря в циліндр двигуна і дають можливість виходу вихлопних газів.

Колінчатий вал обертається через запалення палива в циліндрах двигуна. Спалахи палива перетворюють поступальний рух поршнів і шатунів в обертальний рух колінчатого валу з метою подальшої передачі обертального моменту через трансмісію на колеса автомобіля.

Обидва вали повинні працювати за завчасно встановленим синхронним режимом. Ремінь ГРМ (ремінь газорозподільчого механізму) виконує роль зв’язної ланки між валами і синхронізує їх. Порушення встановлення ременя ГРМ чи його послаблення можуть призвести до аварійного режиму роботи двигуна і дорогого ремонту. Відбувається так зване зміщення фаз ГРМ внаслідок чого клапани відкриваються невчасно. Вони упираються в поршні від циліндрів і це призводить до блокування колінчатого вала.

Ремінь ГРМ розрахований на  період експлуатації автомобіля і його необхідно міняти своєчасно. Виконання цих робіт вимагає спеціальних навичок, точного дотримання інструкцій і застосування спеціального інструмента. У випадку недотримання будь-якої з цих умов існує ризик передчасного виходу з ладу ременя ГРМ і руйнування двигуна.Періодичність заміни ременя ГРМ

На Бош Авто Сервіс “112 Україна” вам завжди підкажуть коли необхідно міняти ремінь ГРМ на вашому автомобілі, навіть якщо Ви втратили інструкцію і не знаєте коли міняли останній раз ремінь газорозподільного механізму.


Що дає заміна ременя ГРМ?


заміна ременя ГРМ львівРозрив ременя ГРМ може відбутися в самий невідповідний момент! Вартість тих неприємностей які можуть виникнути у зв’язку з несподіваним розривом ременя ГРМ порівнянна з дорогим ремонтом! І кожен водій обов’язково повинен стежити за перебігом автомашини з початку установки нового ременя ГРМ до моменту коли його необхідно поміняти на новий.

Для кожного автомобіля встановлений свій  пробіг, коли виробник рекомендує провести заміну. Деякі автовиробники рекомендують міняти ремінь на 60 000 км пробігу, а інші і на 160 000 км. Заміна ременя ГРМ забезпечить вашому автомобілю нормальне функціонування а вам гарний настрій і задоволення від водіння добре відрегульованого автомобіля!Ремені Bosch вирізняються довговічністю, стійкістю до високих температур, ефективністю передачі крутного моменту, а головне – своєю міцністю. Ще одною перевагою приводних ременів Bosch являється їхня якість і надійність: вони протягом довгого часу зберігають стабільність довжини та форми.
Асортимент приводних ременів Bosch містить у собі більше 1000 типів і забезпечує покриття близько 95% ринку.
Деталі та запис за телефоном: (032) 297-01-07, (067) 224-42-48, або за адресою м. Львів, вул. Ак. Підстригача, 6.