Восени 2010 року Бош Авто Сервіс “112 Україна” став офіційним представником ще однієї концепції в світі СТО – Original SACHS Service!

Фірма SACHS на 80% покриває постачання оригінальних комплектуючих для найбільших виробників Європейських автомобілів, має 39 виробничих майданчиків в усьому світі.

Більше 50 світових автовиробників віддають перевагу надійності фірми SACHS , такі як: BMW, Audi, Daimler-Benz, Ford, Fiat, Honda, Jaguar, Iveco, Lancia, Lada, MAN, Mercedes-Benz, Mazda, Mitsubishi, Opel, Nissan, Porsche , Peugeot, Rover, Renault, Scania, Saab, Toyota, VW і багато інших великих автовиробників.

Серед продукції Sachs ви знайдете для себе:
Амортизатори SACHS – відповідають за надійний контакт коліс з дорогою під час руху, забезпечуючи тим самим максимальний рівень безпеки і високий ступінь комфорту:
  • Серія Super Touring – це амортизатори які за технічними характеристиками відповідають штатним і у відповідності до оригіналу можуть використовуватися гідравлічні та газові.
  • Серія Advantage розроблена спеціально для тих, хто хоче значно поліпшити роботу підвіски. Це амортизатори для водіїв з більш високими вимогами до поведінки автомобіля на дорозі. В цій серії представлені лише газові амортизатори.
  • Комплекти амортизаторних пильників та опорних подушок з підшипниками.
Гарантія на амортизатори SACHS

При встановленні амортизаторів SACHS Ви додатково отримуєте річну гарантію, що так важливо в умовах пересування по наших зовсім не ідеальних дорогах!

Зчеплення SACHS – асортимент, що зарекомендував себе протягом більше 70 років:

Взявши на себе відповідальність за інтегровані трансмісійні системи в «магічному трикутнику» між водієм, двигуном і коробкою передач, SACHS довів свою компетенцію за рішенням комплексних завдань своїх клієнтів. Це включає в себе всі функції, які тільки можна собі уявити між двигуном і коробкою передач. Сьогодні ми поставляємо продукцію для і навколо коробки передач – практично все – від робочого циліндра до подвійного маховика на колінчастому валу.

Отримати більш детальну консультацію та записати авто на ремонт ви можете за тел. (032) 297-01-07, (067) 224-42-48, або завітавши до нас за адресою: м. Львів, вул. Ак. Я. Підстригача, 6