Фільтри встановлюються одночасно в декількох системах автомобіля і служать для очищення відповідних потоків, так або інакше впливаючих на роботу двигуна і основних вузлів автомобіля.

Бош Авто Сервіс “112 Україна” пропонує послуги із швидкої та якісної заміни наступних оригінальних фільтрів, виробництва компанії Bosch:

Повітряний фільтр. Основним завданням повітряного фільтру є очищення повітря, що поступає в двигун, від абразивних часток пилу і інших шкідливих домішок, що сприяє збільшенню терміну служби двигуна. Повітряний фільтр також зменшує шум і підвищує рівномірність повітряного потоку, знижує ризик попадання води в двигун.

Масляний фільтр. Призначення цих фільтрів — видалення з моторного масла шкідливих часток, що утворюються в результаті зносу поверхонь, що труться, а також унаслідок попадання в масло твердих продуктів згорання палива. Більшість масляних фільтрів мають нерозбірну конструкцію у вигляді металевого корпусу з елементом, що фільтрує, і захисними клапанами усередині.

Фільтр палива. Фільтрація палива необхідна для видалення часток пилу, грязі, іржі, наявної в металевих ємкостях, де перевозиться і зберігається паливо, смол, які утворюються в результаті хімічних процесів, що відбуваються в паливі, а також води — конденсату, дощу і снігу, — що потрапляє в паливний бак при заправці автомобіля.

Фільтр системи вентиляції. Перешкоджає проникненню пилу в салон автомобіля, а за наявності наповнювача із спеціальних смол або активованого вугілля, ще і очищає повітря від вихлопних газів і інших шкідливих речовин.

Компанія BOSCH, як провідний світовий виробник фільтрів строго дотримуються всіх вимог до цієї продукції, що пред’являються міжнародними стандартами і специфікаціями підприємств, що випускають автомобілі. Загальні вимоги до фільтрів такі: видалення максимальної кількості шкідливих домішок; низький опір потоку; надійна робота в критичних режимах (холодний пуск, підвищений тиск і температура в системі мастила і тому подібне); малі розміри; доступність для сервісного обслуговування (заміни); відповідність екологічним вимогам.

Деталі та запис за телефоном: (032) 297-01-07, (067) 224-42-48, або за адресою м. Львів, вул. Ак. Підстригача, 6.