Рихтування – це один зі складних, трудомістких і часто дорогих процесів ремонту автомобіля. Пошкодження, які потребують ремонту, бувають легкі та складні.

Легкі пошкодження це вм’ятини, вигини, розриви та інші ушкодження на одній деталі кузова, коли місця їх з’єднання (зварювання, гвинтове з’єднання) не пошкоджені. У такому випадку рихтується або міняється тільки одна деталь, що не вимагає додаткового розбирання і підгонки інших деталей. Деталь переважно не розбирається від навісних компонентів (ручки, молдинги, поворотники і т.д.). Місця рихтування зачищаються від фарби до чистого металу. Після цього проводиться рихтування.

Вартість рихтування однієї деталі  (без фарбування) – від 350 грн. (в залежності від складності пошкоджень)

Ремонт алюмінієвих деталей

У випадку складних пошкодженнь, де шкоди зазнала не тільки окрема деталь, а багато деталей, в т.ч. посадочні місця, пошкоджені, або зруйновані кріплення, їх складно виставляти і підганяти один до одного. Пошкоджені деталі за потреби демонтуються (зрізаються, відгвинчуються), розбираються, знімаються навісні деталі (ручки, молдинги та інші вбудовані механізми, обшивка).

Рихтування складних пошкоджень деталей


НАШІ КОНТАКТИ

Якщо у вас є додаткові запитання, або ви хочете записатися на діагностику, ремонт чи техобслуговування вашого автомобіля – телефонуйте (067)224-42-48, (032) 297-01-07, або запишіться онлайн.  Всі контакти нашої станції знайдете ТУТ.