Геометрія кузова визначає не тільки зовнішній вигляд автомобіля, але і багато важливих ходових показників транспортного засобу.

На жаль, ідеально правильна геометрія кузова можлива лише для нового автомобіля, а в процесі активної експлуатації або після аварій (навіть незначних) пропорції неминуче порушуються.

Етапи відновлення геометрії кузова

Діагностика

diagnosticsПерший етап роботи полягає в діагностиці. На даному етапі наші фахівці проводять тестування геометрії кузова за допомогою спеціальної вимірювальної системи. Професійне обладнання дозволяє визначити найдрібніші відхилення в геометрії кузова в порівнянні з заводськими стандартами виробництва певної моделі авто.

На базі точних даних діагностики геометрії кузова плануються роботи з відновлення правильних форм автомобіля. Фахівцями Бош Авто Сервіс “112 Україна” використовується в роботі виключно сучасне обладнання для вимірювань та діагностики. Ми оперуємо тільки точними і перевіреними даними в повному обсязі.

Заводські розміри кузова авто

Заводські розміри кузова авто

Відновлення
автороботНаступний етап роботи – безпосередньо виправлення геометрії кузова. Відновлення проводиться за допомогою сучасного спеціалізованого обладнання – стапеля, або в народі – авторобота. Стапель дозволяє виправляти пошкодження будь-якого ступеня складності і відновлювати початкові форми автомобіля. Під час проведення відновлювальних робіт кузов автомобіля закріплюється на спеціальній платформі, після чого проводиться захоплення та обробка пошкодженої ділянки. Результатом даної процедури є гарантоване відновлення стандартної геометричної форми кузова.

Повторна діагностика
Після проведення основного етапу робіт проводиться повторна діагностика для перевірки результатів відновлення геометрії кузова. Будь-які неточності або недоробки, допущені в процесі основного етапу роботи, будуть знайдені і виправлені додатково. Таким чином, підсумкова якість відновлювальних робіт бездоганна.

НАШІ КОНТАКТИ

Якщо у вас є додаткові запитання, або ви хочете записатися на діагностику, ремонт чи техобслуговування вашого автомобіля – телефонуйте (067)224-42-48, (032) 297-01-07, або запишіться онлайн.  Всі контакти нашої станції знайдете ТУТ.