Незважаючи на те, що регулярне обслуговування електромобілів включає в себе значно менший перелік необхідних рекомендованих робіт (порівняно зі звичайними автомобілями), спеціалісти Бош Авто Сервіс “112 Україна” всерівно радять не забувати про процедуру їх щорічного переріодичного техобслуговування, адже завдяки цьому ви економите час і гроші на відсутності непередбачених поломок і матеріальних витрат.

Чому саме Бош Авто Сервіс 112 Україна?

 • Кваліфікований персонал, який пройшов відповідні навчання та має спеціалізовані допуски для роботи з високовольтними системами
 • Власний досвід та технічна підтримка одного з світових лідерів з розробки систем для електромобілів – компанії Bosch
 • Наявність спеціалізованого діагностичного обладання та програмного забезпечення
 • Перший сервіс по електромобілях у Львові
 • Демократичні ціни на роботи
 • Наявність запчастин на складі та під замовлення – від фільтрів до акумуляторів
 • Сертифікована зарядна станція Keba на території для безкоштовної зарядки вашого авто

Отже, враховуючи рекомендації автовиробників та власний досвід, спеціалісти Бош Авто Сервіс “112 Україна” пропонують провести для вашого електричного чи гібридного автомобіля наступні регламентні роботи:

 • Комп’ютерна діагностика електричних систем автомобіля

  Необхідна для виявлення та усунення будь-яких помилок в електричній системі автомобіля. Це дозволить забезпечити коректну роботу всіх систем вашого авто, а також дізнатися про актуальний стан батареї.
  Радимо проходити цю процедуру не рідше, ніж раз в рік, або кожних 10000 км.

 • Комп’ютерна діагностика високовольтної батареї

  Проводиться за допомогою спеціалізованого мультибрендового сканера KTS від компанії Bosch, а також оригінальних діагностичних пристроїв та програм, за домомогою яких можна дослідити дані з різних блоків управління та побачити як загальний стан всієї батареї, так і її окремих модулів (елементів), кількість швидких і звичайних зарядок, залишкову ємність і т.д .

 • Заміна фільтра салона

  Фільтр салону служить для очищення повітря, що потрапляє в салон автомобіля від усіляких домішок. Він також оптимізує роботу кондиціонера. Тому цей фільтр слід міняти не рідше, ніж раз на рік, або частіше – в міру забруднення.

 • Очищення системи кондиціонера

  Якщо порушувати правила експлуатації і не чистити кліматичне обладнання – це потягне за собою його швидкий знос та посилене енергоспоживання. Це також може призвести до різних несправностей і викликати погіршення здоров’я (напр. алергічні реакції, простудні захворювання та інш.) його водія та пасажирів.

 • Дозаправка кондиціонера

  Навіть, якщо кондиціонер вашого авто працює, його всерівно потрібно періодично дозаправляти. Вважається, що витік фреону в новому автомобілі становить в середньому 10-15% на рік від загальної кількості, а з це означає, що зменшується ефективність роботи кондиціонера, що може стати причиною його поломки.

  Увага! В компресорах електричних та гібридних авто використовується спеціальне ізолююче масло, тому заправку рекомендується проводити лише на спеціально обладнаних автосервісах!

 • Візуальна діагностика ходової частини

  В першу чергу слід розуміти, що від своєчасного проведення діагностики несправностей підвіски залежить маневреність, стійкість і, найголовніше, ваша безпека на дорогах. Фахівці рекомендують проводити діагностику ходової частини не рідше ніж 1 раз при пробігу 10 тис. км, а також при виявленні перших ознак її несправності.

 • Перевірка (заміна) масла в редукторі моста

  Проводити перевірку масла в редукторі моста рекомендується кожні 30 000 км пробігу або після трьох років експлуатації автомобіля.
  Масло слід замінити, якщо: масло в редукторі нижче рекомендованого рівня, в мастилі присутній сріблястий пил, колір масла чорний або кавовий.

 • Заміна охолоджуючої рідини

  Антифриз, який вже відпрацював свій ресурс здатний викликати багато негативних моментів, які можуть порушити нормальну роботу різних систем вашого авто, в тому числі охолодження високовольтної батареї, що може спричини її прискорений знос.

Записатися на періодичне технічне обслуговування гібридного чи електричного авто можна за телефоном: +38 (067) 224-42-48, або онлайн, заповнивши форму: https://www.boschservice.lviv.ua/online/