Водії Nissan LEAF вже проїхали 1 млрд км по всьому світу

Компанія Nissan повідомляє про те, що власники електромобіля LEAF, за даними системи телематики CarWings, разом проїхали вражаючу відстань – один мільярд кілометрів, «заощадивши» при цьому більше 180 мільйонів кілограмів викидів СО2.

Цей неймовірний результат досягнутий менш ніж за чотири роки з моменту початку продажів в 2010 році автомобіля LEAF – одного з перших серійних електромобілів для масового споживача. Зараз LEAF є найбільш продаваним електромобілем в історії. На сьогоднішній день у всьому світі продано більше 147 тисяч LEAF, 31000 з них – в Європі.

Завдяки інноваційній системі телематики CarWings, застосованої в LEAF, компанія Nissan має можливість отримувати точні дані про пробіг кожного LEAF, зареєстрованого в CarWings, з моменту початку продажів моделі. Компанія Nissan записувала ці дані в онлайн-одометр і активно залучала власників автомобілів для зйомки кількох святкових відеороликів.

Пол Вілкокс (Paul Willcox), глава Nissan Europe, сказав: “Нашою метою було досягнення власниками Nissan LEAF, зареєстрованими в системі CarWings, загального пробігу в мільярд кілометрів у січні 2015 року, тому ми абсолютно щасливі, що можемо рапортувати про досягнення поставленої мети раніше наміченого терміну. Ми хочемо подякувати кожному власнику Nissan LEAF за допомогу в досягненні цього світового рекорду “.

nissan-leaf-carwings1

“Nissan LEAF був першим масовим сімейним електромобілем в історії, а за показниками задоволеності клієнтів він став кращим у всій гамі автомобілів Nissan. Цей вражаючий пробіг демонструє, що багатьом власникам LEAF сподобалося «намотувати кілометри» на своєму електромобілі, насолоджуючись його перевагами – тишею і нешкідливістю руху “.

Це екстраординарне досягнення відображає успіх LEAF і підтверджує лідерство компанії на ринку електромобілів. Nissan продовжує утримувати позицію лідера, запустивши виробництво свого другого електромобіля – e-NV200 – компактного міського фургона з нульовими викидами.

* За даними Nissan Global Data Center (GDC) станом на 30.09.2014 (UTC). Дистанція і кількість викидів СО2 зібрані тільки від Nissan LEAF, зареєстрованих в системі CarWings, які становлять приблизно 54% від всіх проданих LEAF.