Безкаркасні склоочисники Bosch. Нова лінійка AeroEco.

  • AeroEco забезпечує якісне очищення скла за будь-якої погоди
  • Асортимент з 10 артикулів охоплює більше 90% українського автопарку
  • Легка та швидка заміна
  • Bosch – європейський лідер на ринку склоочисників

В Україні настала осінь, а отже автовласникам пора готувати автомобіль до дощів та бруду. Чисте скло та безперешкодний огляд є важливими елементами безпеки для кожного водія і учасника дорожнього руху. Та не залежно від пори року склоочисники завжди повинні бути готовими зіткнутися з негодою і забезпечити ясну видимість через скло. AeroEco – нові склоочисники у безкаркасній лінійці Bosch – ідеально підходять для ефективної експлуатації у будь-яку пору року. Завдяки сучасній технології виробництва, склоочисники AeroEco легко впораються зі своєю роботою на високій швидкості руху автомобіля та в суворих погодних умовах.

Склоочисники AeroEco: сучасна конструкція, якісна очистка та приваблива ціна

«Сьогодні ми спостерігаємо все більше перетікання попиту від каркасних до безкаркасних склоочисників, – говорить Віта Гребнєва, регіональний продукт-фахівець зі щіток склоочисників. – Наша безкаркасна преміум-щітка Aerotwin вже давно займає лідируючі позиції на конвеєрі та популярна серед автовласників усього світу. Тим не менше, для українського ринку, особливо сьогодні, цінове питання як ніколи актуальне. Тому компанія Бош, світовий експерт у виробництві склоочисників, розширює свій асортимент новою лінійкою безкаркасних щіток. Склоочисники AeroEco відповідають усім поточним вимогам ринку: сучасна конструкція, якісна очистка та приваблива ціна».

Щітка нових склоочисників AeroEco виконана з якісного натурального каучуку, що зберігає свою еластичність впродовж всього терміну служби в українських кліматичних умовах.

Підібрати склоочисник AeroEco досить просто, при цьому ризик припуститись помилки – мінімальний. Асортимент з 10 артикулів охоплює більше 90% українського автопарку (можливість застосування для топових автомобілів вказана на зворотному боці кожної упаковки). Нові склоочисники підходять для таких популярних марок авто як: Chevrolet Aveo, Chevrolet Lacetti, Dacia Logan, Daewoo Lanos, Daewoo Matiz, Ford Focus, Honda Accord, Hyundai Accent, Hyundai i30, Kia Cee’d, Kia Rio, Mazda 3, Mitsubishi Lancer , Nissan Micra, Opel Astra, Peugeot 306, Seat Ibiza, Skoda Fabia, Skoda Octavia, Suzuki Swift, Toyota Corolla, Volkswagen Golf, Volkswagen New Polo, Volkswagen Passat і багато інших.

Як і інші склоочисники сім’ї Bosch, монтаж AeroEco на автомобілі здійснюється швидко та легко. За допомогою шести адаптерів AeroEco можна встановити на сім типів кріплень. Для найбільш поширеного кріплення «гачок» адаптер на склоочисникові вже встановлений. Всі адаптери пронумеровані і на листку-вкладці надрукована спеціальна інструкція з монтажу разом з детальними покроковими інструкціями. До того ж, за допомогою смартфона можна відсканувати QR-код на зворотному боці упаковки склоочисника і також отримати доступ до інструкції.

Bosch – європейський лідер на ринку склоочисників

Сьогодні повний модельний ряд склоочисників Bosch представлений лінійками Aerotwin, Twin, AeroEco та Eco. Кожна з лінійок відповідає високим вимогам сучасних автомобілів і розроблена згідно з тенденціями, характерними для різних сегментів ринку. Багаторічний досвід компанії Bosch у виробництві склоочисників гарантує надійну якість всієї своєї продукції. Таким чином, завдяки склоочисникам Bosch, власники автомобілів зможуть насолоджуватися ясним оглядом з вікна свого автомобіля за будь-якої погоди.