Набори автоламп Bosch для водіїв. Освітлення, що завжди працює

  • Bosch випускає набори автомобільних ламп із всіма найбільш популярними типами цоколю
  • Крім галогенних ламп головного освітлення набір містить лампи габаритних вогнів, стоп-сигналів, покажчиків повороту, заднього ходу і підсвічування номерного знаку
  • Комплекти додатково містять кілька запасних електричних запобіжників різного номіналу

MKE_LT_1987301103-KM2Pict_bl_64409У довгій автомобільній подорожі важко спрогнозувати всі можливі негаразди із численними лампами розжарювання, що, як і раніше, входять до штатної комплектацію більшості сучасних автомобілів. Незважаючи на появу ксенонових, світлодіодних та інших джерел світла, цей тип ламп досі переважає на автомобільному ринку. Крім фар головного освітлення, лампи із нитками розжарювання входять до конструкції задніх ліхтарів і використовуються для габаритних вогнів, протитуманних фар, стоп-сигналів і покажчиків повороту. Щоб запобігти виходу з ладу світлових приладів у неочікуваний момент, Bosch випускає набори Maxibox і Minibox, до яких входять лампи розжарювання з найбільш поширеними типами цоколя. Комплекти бувають кількох видів, залежно від основної лампи, що використовується у фарі головного освітлення: H1, H4 або H7. Набори Maxibox відрізняє від Minibox розширений перелік ламп, в тому числі салонного освітлення.

Вихід з ладу лампи головного, заднього освітлення або стоп-сигналу у тривалій дорозі для автовласників, що не подбали про придбання запасних ламп заздалегідь, призводить не тільки до незручностей і зниження безпеки, але й до порушення правил дорожнього руху і експлуатації транспортних засобів. У «Переліку несправностей і умMKE_LT_1987301111-KM2_pict_64417ов, при яких забороняється експлуатація транспортних засобів» безпосередньо вказується, що за умови неналежної праці зовнішніх світлових приладів на водія може бути накладено заборону експлуатації автомобіля. До того ж, пункт 2.3.1 Правил Дорожнього Руху забороняє рух автомобіля, якщо «не горять або відсутні фари і задні габаритні вогні (при русі в темний час доби або в умовах недостатньої видимості)». Тобто, щоб продовжити шлях вночі або в негоду, необхідно замінити лампу, що перегоріла. А звідки її взяти, скажімо, на шосе посеред шляху? Навіть знайшовши в найближчому автомагазині світлотехніку невідомого походження, водій також може потенційно порушити правила, встановивши лампи, що не відповідають встановленим стандартам.

Крім високоякісних і сертифікованих ламп, комплекти від Bosch містять запасні електричні запобіжники різного номіналу. Це надає можливість водієві замінити запобіжник, що перегорів, не перериваючи поїздки через випадкову відмову важливих електросистем автомобіля.

Bosch випускає повний асортимент ламп розжарювання для легкових і вантажних автомобілів, різних лінійок і різного застосування. Всі вони повністю відповідають чинним законодавчим нормам і вимогам автовиробників. Якість продукції гарантовано високими технологіями світового лідера у виробництві автомобільних компонентів.

Джерело