Концептуальний Vision Mercedes-Maybach 6 розкриває секрети

Конкурс краси в Пеббл-Біч став ідеальним місцем для прем’єри ексклюзивного автомобіля Mercedes Vision-Maybach 6.

Своїм чуттєвим дизайном і інтелектуальними компонентами Vision Mercedes-Maybach 6 втілює ідею абсолютної розкоші. Класичні пропорції концепа – довгий капот, низька лінія даху і посунута назад кабіна – нагадують про аеродинамічні купе 30-х років. Ефектний вигляд має комбінація червоного лакофарбового покриття Maybach-Red з хромованими молдингами на крилах, капоті та кришці багажника.

Vision-Mercedes-Maybach-6-4-1

Решітка радіатора купе Mercedes-Maybach спирається на два обтічника, які розміщені ліворуч і праворуч по краях бампера. 24-дюймові колісні диски являють собою подальший розвиток дисків типу Aero, застосованих у концепт-карі Concept IAA.

Vision-Mercedes-Maybach-6-3-1

Ще однією ефектною деталлю автомобіля є двері типу «крило чайки». У поєднанні з алюмінієвими накладками вони підкреслюють спортивність машини. Зовнішні дзеркала заднього виду замінили камерами.

Задня частина кузова Vision Mercedes-Maybach 6 своєю формою нагадує корму розкішної яхти. В край подовженої, округлої корми вбудовані вузькі задні ліхтарі, що увиразнюють ширину кузова. Вище розташована пара плоских задніх стекол. Серед інших ефектних деталей задньої частини кузова – дифузор з алюмінієвою рамкою, а також повітроводи за колісними арками.

Vision-Mercedes-Maybach-6-2-1

У передньому багажному відділенні купе Mercedes Vision-Maybach 6 розташований набір з двох валіз, виготовлений ексклюзивно для цього автомобіля. Крім того, було передбачено достатньо місця для розміщення інших аксесуарів – наприклад, набори для пікніка або особистих речей.

Класичні круглі прилади контрастують із цифровими дисплеями. Так, лобове скло служить як прозорий екран, по всій ширині якого відображаються важливі дані і географічна інформація. Налаштовувати ці інформаційні елементи та керувати ними водій і пасажири можуть з допомогою жестів.

Ефектною деталлю інтер’єру є шкіряне оздоблення Capitonne. Воно поєднується з індикаторними панелями із вбудованими датчиками Body Sensor Displays. Ці датчики сканують водія і пасажирів, стежачи, наприклад, за їхніми життєвими функціями. Завдяки цьому з’являється можливість запуску функцій підвищення комфорту, наприклад, вентиляції або підігріву сидінь, масажу, або можливість налаштування під сидіння пасажира. Вбудовані в м’яку оббивку датчики стежать також за сонячним випромінюванням, кольором одягу і навколишньою температурою.На основі цієї інформації в салоні створюється відповідна за емоційністю і настроєм світлова атмосфера.

Щоб врівноважити цифровий світ дисплеїв, для підлогового покриття застосовується деревина в’яза, що додає салону благородного вигляду. В’яз являє собою найсвітліший варіант пористої деревини, над серійним застосуванням якої нині працюють фахівці Mercedes-Benz.

Повний привід і батарейки

Завдяки чотирьом компактним синхронним електродвигунам на постійних магнітах, купе оснащується повним приводом. Сумарна потужність електромторів становить 550 кВт (750 кс.). Плаский акумулятор у днищі кузова має ємність близько 80 кВт-год. Він забезпечує машині запас ходу понад 500 км. На розгін від 0 до 100 км/год купе потрібно менше 4 секунд. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 250 км/год.

Vision-Mercedes-Maybach-6-1-1

Завдяки зарядці постійним струмом, реалізованій на основі стандарту CCS, система забезпечує потужність зарядження до 350 кВт. Таким чином лише за 5 хвилин можна накопичити достатньо електрики, щоб збільшити запас ходу ще приблизно на 100 км. Заряджати акумулятор можна через кабель на громадських зарядних станціях, від звичайної побутової мережі, або безконтактним індукційним способом.

Завдяки своїм габаритам Vision Mercedes-Maybach 6 (Д/Ш/В: 5700/2100/1328 мм) став першим купе представницького класу в ряді концепт-карів від Mercedes-Benz.

Джерело:  Autocentre.ua