Курс 20.16 грн/$ на купівлю протиугінної системи Benish Guard

Хочемо проінформувати вас про старт Акції на покупку системи BENISH GUARD, приуроченої до прийдешніх новорічних свят. Суть Акції полягає у фіксованому курсі 20.16 грн/$ при купівлі системи.

Рекомендована ціна 599$ за курсом 20.16 грн/$ складає 12075 грн з ПДВ.
Термін дії акції з 01 грудня 2015 року по 31 січня 2016 року.

slogan ukr 2BENISH GUARD – сучасна супутникова система безпеки автомобіля – являє собою апаратно-програмний комплекс, який встановлюється на автотранспортний засіб власника для запобігання будь-яких спроб незаконного заволодіння автомобілем.

 

Для забезпечення максимального захисту автомобілів клієнтів в компанії цілодобово працює Диспетчерський Центр Benish GPS. При надходженні сигналу тривоги від системи автомобіля диспетчер миттєво зв’язується з власником для уточнення причин тривожної події і, залежно від ситуації, вживає всі необхідні заходи. У разі підтвердження тривожної події або за відсутності зв’язку з власником, співробітник Диспетчерського Центру зв’язується з черговою частиною ДАІ МВС України/поліції, і до місця розташування автомобіля миттєво направляється найближчий патруль ДАІ/поліції. У момент відсутності активних подій дані зберігаються системою в зашифрованому вигляді  і починають бути доступними тільки при надходженні тривожних повідомлень або за спеціальним запитом клієнта, що гарантує повну приватність і свободу пересування кожного клієнта.

Benish GuardЩодо деталей стосовно купівлі, встановлення та налагодження системи телефонуйте у call-центр компанії Benisch GPS, або безпосередньо до Бош Авто Сервіс “112 Україна” – (067) 224-42-48, або (032) 297-01-07.