З моменту випуску у 2016 році 30 кіловатної версії Nissan Leaf користувачі таких авто почали помічати, що показники їхніх батарей знижуються значно швидше, ніж, наприклад, на 24 кіловатних авто. Компанія Nissan почала досліджувати цю проблему і виявила, що причина у неправильній роботі прошивки блоку таких силових батарей і в середині 2018 року випустила оновлення для цих авто.

Результати такої перепрошивки: обчислення і відображення реальних показників блоком батареї (BMS) батареї, відповідно збільшується можливість зарядити більшу кулькість кіловат у авто і проїхати більшу кількість кілометрів на одному заряді, батарея перестає деградувати “на очах”. Приємний бонус: повертаються втрачені внаслідок неправильного прорахунку поділки на приборній панелі, що показують стан зносу батареї.

Оскільки Nissan Leaf офіційно не обслуговуються в Україні, тому і дилерські станції не мають можливості оновлювати таке програмне забезпечення. Але ми, на Бош Авто Сервіс “112 Україна” маємо можливість організувати проведення такої перепрошивки для вашого авто, в незалежності на який ринок його було випущено (Північна Америка, Європа чи Японія).

P.S.: Можливе також оновлення прошивки у інших містах України, крім Львова, за наявності 2х і більше авто.

Приклад:

Показники батареї до прошивки:

Показники батареї після прошивки:

Бонус: відео від наших українських колег, що описують причини, процес та наслідки перепрошивки блоку управління 30 кіловатної батареї Nissan Leaf
Записати ваше електричне авто на діагностику чи ремонт на Бош Авто Сервіс “112 Україна” ви може в робочі години за телефоном +380672244248 або зручний для вас час онлайн: www.boschservice.lviv.ua/online