Коли ми купуємо автомобіль, то звертаємо увагу не тільки на його технічний стан, рік випуску, пробіг, але і на колір. Колір впливає і на купівлю, і на наступний продаж авто. Адже лакофарбове покриття автомобіля — це захисний панцир, який оберігає улюблену річ від корозії, надає естетичний вигляд автомобіля, виділяє серед інших транспортних засобів. Питання стану фарби особливо актуальне для б/у автомобілів.

Після тривалого періоду експлуатації автомобіля або після ДТП лакофарбове покриття приходить в непридатність, з’являються вм’ятини, сколи, тріщини, вистрілює іржа з-під фарби, вигорає і протирається лак. У таких випадках авто вимагає повного фарбування або комплексного ремонту по відновленню кузова. Як показує пошуковик Google, багатьох власників цікавить, як вирішуються ці проблеми і скільки коштує повне фарбування автомобіля, на чому можна заощадити, а на чому не варто економити?

Ми розповімо вам про деякі способи розв’язання проблеми відновлення кузова на б/у автомобілі та повного фарбування авто.

04-bmw-art-car-1979-m1-group-4-warhol-05_1280x960Спосіб 1. Пофарбувати автомобіль самому.

Для цього, Ви повинні хоча б трохи знати будову автомобіля, розуміти технологію фарбування авто, розбиратися в лакофарбових матеріалах, мати в наявності мінімум необхідного інструменту, вміти ним правильно користуватися. А найголовніше — це бажання, час і чистий гараж або приміщення.

*Резюме*. Весь цей процес потягне на чималеньку суму грошей і часу. Фарбувати автомобілі важко, але дуже цікаво, і на всьому цьому можна, згодом, трохи заробити: підфарбовуючи та перефарбовуючи автомобілі сусідів по гаражу. Але будьте готові до того, що вам доведеться не один раз все переробляти, вчитися правильно підбирати та використовувати матеріали, адже в «малярці» левову частку витрат займають матеріали та їх перевитрата.

Ціна питання такої роботи від 100 у.о. не враховуючи витрати на спецінструмент. 

036Спосіб 2. Фарбувати в гаражі

Знайти де дешевше всього, приїхати в гараж, поговорити з майстром, визначити вартість і терміни, почути там пару анекдотів і байок, залишити авто, поїхати. Приїхати в термін здачі авто і…поцілувати замок. Приїхати через день (бажано під вечір, як дуже часто такі майстри працюють аврально вночі, а вдень вони сплять або розв’язують свої проблеми), побачити, що машина вся в пилу всередині, почути запевнення, що вона буде «як нова» і цей пил легко прибирається, розсердитися, плюнути, порадіти, що хоч як-небудь, але робиться, приїхати через деякий час і забрати те, що вийшло!!! Ну, начебто нічого не забув.

*Резюме*.  Не вірте «кулібінам», усе перевіряйте. І перш ніж їхати до вибраного майстра – наведіть про нього довідки, зберіть відгуки, приїдьте кілька разів в його гараж і подивіться, як він фарбує і відноситься до автомобілів, якими матеріалами і інструментами користується. І якщо є сумніви – краще пошукайте іншого майстра. Адже і серед малярів-гаражників можна знайти справжніх професіоналів і справжніх майстрів своєї справи, які дорожать своєю репутацією і працюють на совість. Але коштують вони дорожче.

Економлячи пару сотень доларів, Ви автоматично потрапляєте на проблеми. Гарантії на роботу вам ніхто не дає. І якщо щось піде не так, у більшості випадком ви будете задовольнятися малим. Ви не зможете проконтролювати весь процес відновлення кузовних деталей. Незрозуміло коли щось відвалитися, потьмяніє або потріскає.

Ціна питання: від 120 у.о. за деталь і приготуйте заспокійливі таблетки або біту.

201311013502417021Спосіб 3. Віддати свій автомобіль тим людям, які зможуть зробити його з гарантією якості та за доступною ціною.

Вам потрібен сервіс і якість в одному місці. Але ви розраховуєте отримати знижки і пофарбувати авто дешевше. Що ж робити в такій ситуації?

Та все досить банально і просто, його величність інтернет вам на допомогу. Наприклад, знаходьте такі сервіси через Google. Читайте відгуки про них, дивіться фото їх робіт, як вони спілкуються і відповідають на питання клієнтів. Обдзвонюєте перший десяток, дізнаєтеся ціни на фарбування автомобіля, умови, які пропонують малярні станції. Потім радимо все-таки проїхати хоча б на парочку таких автосервісів. Поспілкуватися з тими, хто буде приймати ваше авто в роботу, хто буде відновлювати й фарбувати ваше авто

Зверніть увагу на:

  • Які документи видають вам при прийманні авто? Які гарантії отримаєте документально, а не на словах. Не вірте нікому.
  • Якими матеріалами користуються, яким лаком будуть користуватися (запишіть це на зворотному боці Акта приймання авто, так що б приймальник про це знав). Запитайте, чи є свій колорист в штаті? Повірте — це дуже важливо, адже якщо будуть проблеми з підбором фарби – є до кого пред’явити претензії.
  • Серйозні сервіси завжди говорять про терміни здачі. Ніколи не говоріть на сервісі, що вам строки не важливі, а головне якість… Інакше, ваша машина буде постійно відставлятися до останнього моменту.
  • Є на сервісі можливість замовлення необхідних запчастин, скла, витратних матеріалів. Радимо віддати придбання необхідних запчастин сервісу. У них є (і повинні бути!) свої постачальники. Це буде швидше і часто дешевше, ніж шукати самому. Серйозні та лояльні сервіси запропонують вам запчастини за гуртовими цінами з невеликою націнкою (витрати). Так ви заощадите час, гроші, швидше отримаєте свій відновлений автомобіль і всі документи на руки.

Ціна питання: в межах 150 у.о. за деталь та трішки терпіння. 

Запишіться онлайн на безкоштовну консультацію по кузовному ремонту вашого авто та отримайте знижку на подальший ремонт

Row of carsСпосіб 4. Особливо не заморочуватися і поїхати на на дилерський автосервіс. Залишаємо там авто. Купуємо там запчастини втридорога і забираємо готовий автомобіль. Отримуємо те, що хотіли. Радіємо життю.

*Резюме* Спосіб №4 для тих, кому не хочеться витрачати час на пошуки, для тих, кому всерівно скільки він заплатить за сервіс, для тих у кого є ілюзія, що на фірмовому сервісі суперякість робіт і там не обдурять, для тих кому ремонт оплачує страхова по КАСКО…ну і т. д…

Вибирати, звичайно ж вам: як і де робити автомобіль, але запитуючи скільки коштує пофарбувати авто, спочатку ви повинні визначитися:

  • Як пофарбувати авто? Локальне фарбування чи повне фарбування автомобіля?
  • У кого пофарбувати авто? Гараж, спеціалізована майстерня, офіційне СТО, чи самому братися за роботу.
  • Чим пофарбувати авто? Яка якість і цінова політика матеріалів для вас і вашого авто будуть прийнятні?
  • Що я отримаю замість свого часу і грошей (який результат хочу)? Це, напевно, найголовніше питання…

Якщо, для себе ви визначитеся з відповідями на ці питання, формування ціни фарбування авто стане набагато зрозумілішим і прозорішим і вам буде легше прийняти рішення.

Гарного вам настрою, бережіть свій час і здоров’я. Адже це непоправні ресурси та тільки вони мають цінність. 

Джерело

До речі, з деякими зразками наших робіт, а також з нашим цехом кузовного ремонту ви можете ознайомитися тут: https://www.boschservice.lviv.ua/nashi-posluhy/malyarka/