7 найнебезпечніших поломок під час руху автомобіля

Поломки автомобіля завжди неприємні, а під час руху вони мають ще й наслідки, пише gazeta.ua. Деякі дефекти, які виникли під час руху, можуть стати причиною аварії. Наприклад, відмова гальм.

Гальма можуть вийти з ладу з різних причин. Наприклад, обрив шланга чи поява повітря у системі гальм. Також може витікати рідина. Це небезпечно, коли автомобіль рухається на високій швидкості і не має змоги зменшити швидкість.

Замок капота. Якщо він вийде з ладу, то велика ймовірність того, що капот відчиниться і водій не бачитиме дороги. Це супроводжується ударом об лобове скло, може налякати водія і він зробить необдуманий маневр.

Підшипники, шарові опори та важелі ходової частини. Якщо одна з цих деталей зламається на ходу, водій може втратити керування. Через дефект шарової опори чи важеля колесо змінює своє положення. Автомобіль потягне в бік. Підшипник може заклинити і автомобіль почне мимовільно сповільнятися.

Кермові наконечники. Якщо відбувається обрив наконечників, автомобіль стає некерованим.

Склоочисники. При поломці щіток склоочисника чи перемикача його керуванням, водій не так ризикує, як з відкритим капотом. Проте, якщо це виявити несподівано і не встигнути очисти забруднене або мокре лобове скло – можна потрапити в ДТП.

Корозія несучих елементів кузова та кріплень. Кріплення кузова, особливо ті, які знаходяться на днищі машини можуть піддатися корозії. Метал стане слабшим і може тріснути. Наприклад, може вирвати задню балку чи міст.

Нагадаємо, влітку висока температура та ультрафіолет можуть пошкодити як кузов машини, так і салон.