Bosch Service розпочав обслуговування машин патрульної поліції у Львові та Полтаві

Відтепер обслуговування автопарків Департаменту патрульної поліції міст Львова та Полтави – у надійних руках: СТО мережі Bosch Service перемогли в тендерах на обслуговування автомобілів. Із серпня та до кінця 2016 року машинами львівських патрульних опікуватиметься Бош Авто Сервіс «112 Україна», а полтавських поліцейських обслуговуватиме Бош Авто Сервіс «Хюндай Центр Полтава». Загалом 87 автомобілів Toyota Prius (65 у Львові та 22 у Полтаві) отримають якісний сервіс за технологіями Bosch.

СТО «112 Україна» стала переможцем серед чотирьох компаній, запропонувавши найкращі умови обслуговування за найнижчою вартістю. Договір діє з 2 серпня до 31 грудня 2016 року та передбачає надання послуг з ремонту та технічного обслуговування 65 автомобілів Toyota Prius, що належать Департаменту патрульної поліції у м. Львові.

«Це була перша спроба участі у державних закупівлях через систему ProZorro, – коментує генеральний директор станції Маркіян Романишин. – Ми радіємо перемозі, обслуговування автопарку поліції – це почесне завдання держави та чудова нагода продемонструвати можливості нашого сервісу. Завдяки рішенням Bosch ми можемо забезпечити не тільки якість та оперативність обслуговування цих автомобілів, але й прийнятну та чесну ціну для замовника в особі нашої держави, адже економія для державного бюджету в порівнянні з запланованою сумою закупівлі становить 46%».

За обслуговування поліцейського автопарку у Полтаві змагалися п’ять компаній. Переможець тендеру «Хюндай Центр Полтава» погодив надання послуг із технічного обслуговування та ремонту 22 автомобілів

Toyota Prius у місті Полтаві з 17 серпня до 31 грудня 2016 року.

«Для нас це дуже важливий та почесний клієнт, – коментує директор Бош Авто Сервіс «Хюндай Центр Полтава» Олексій Теличко. – Обладнання та технології Bosch дозволили нам запропонувати найнижчу вартість послуг серед учасників тендеру, водночас гарантуючи якість та надійність сервісу».

Станом на 31 серпня 2016 року мережа авторизованих майстерень Бош Авто Сервіс в Україні об’єднувала 114 СТО (в тому числі 16 Bosch Diesel Service / Bosch Diesel Center).

У світі мережа Bosch Service почалася із заснування майстерні у Гамбурзі 1921 року. Наразі понад 17 тис. СТО Bosch Service діють у 125 країнах, і щодня до мережі приєднується чотири станції. Всі СТО мережі оснащені найсучаснішими діагностичними системами для швидкого й точного усунення несправностей, а персонал отримав відповідне навчання. До того ж, компанія Bosch надає своїм партнерським станціям постійну технічну підтримку.