Bosch представляє нову серію автомобільних ламп Bosch ECO

Нові бюджетні автомобільні лампи серії Bosch ECO – це альтернативний підхід до питання вартості запчастин. Нова серія автомобільних ламп готова похвалитися не тільки високою якістю Bosch і найсучаснішими технологіями виробництва, але й привабливою ціною.

Лінійка автомобільних ламп Bosch ECO складається з 25 найбільш популярних типів ламп для легкових автомобілів (12 В), в тому числі головного освітлення: H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3, HB4.

Лампи серії Bosch ECO створені для водіїв, які очікують не просто недорогу заміну звичайним лампам, але й надійність та якість компанії Bosch. Нова серія ламп дозволить не економити на якості й не робити вибір на користь азійських аналогів. Лампи Bosch ECO вирізняються не тільки надійністю, але й чистотою світла, що дозволяє водієві впевнено почуватися навіть на погано освітленій дорозі

Автомобільні лампи бюджетної серії Bosch ECO можна впізнати за спеціальною упаковкою світло-сірого кольору. На ній розміщена інформація про тип лампи та її потужність, що робить вибір потрібної лампи Bosch ECO простим і легким.