Акумулятори Bosch чудово підходять для установки на всі типи автомобілів та завдяки інноваційним технологіям, застосованим у виробництві, вони працюють на 20% довше інших батарей. Сучасні акумулятори Bosch виготовляються з використанням срібного легування пластин, що забезпечує високу стійкість батарей до корозії і дозволяє безперебійно працювати навіть при найнесприятливіших зовнішніх температурах. Завдяки особливій конструкції кришки акумуляторів BOSCH, батарея залишається абсолютно безпечною навіть при серйозній поломці.

Підібрати та придбати акумулятор BOSCH з гарантією виробника 1 рік саме для вашого авто ви можете зателефонувавши нам в робочий час (032) 297-01-07, або завітавши до нас за адресою: м.Львів, вул. Ак. Підстригача 6

Акумуляторні батареї Bosch S3 рекомендовані для автомобілів з невеликою кількістю додаткового обладнання: цей аккумулятор, що абсолютно не потребує обслуговування, гарантує тривале і надійне енергозабезпечення.

Акумуляторні батареї Bosch S4 Silver можуть бути встановлені як в багажних відділеннях, так і в салонах а/м. Забезпечують енергією автомобіль з середнім рівнем оснащеності. До цієї серії входять акумулятори з азіатськими типорозмірами (ASIA).

Акумуляторні батареї Bosch S5 Silver Plus мають підвищену силу струму холодного пуску, забезпечують надійне енергопостачання додаткових систем безпеки і функцій комфорту. Ця серія акумуляторів рекомендується в т.ч. для установки на дизельні а/м.

Для надійного запуску двигуна і надійної роботи різноманітних систем безпеки та комфорту, компанія BOSCH розробила акумулятор BOSCH S6 за технологією AGM.

Акумулятори Bosch T4 HD (Heavy Duty) для вантажного транспорту забезпечують довговічність при екстремальних температурах. Абсолютно не обслуговуються. Характеризуються 100% герметичністю при нахилах до 90° завдяки спеціальним пробкам.

Акумулятори Bosch T5 HDE (Heavy Duty Extra) розроблені спеціально для екстремальних потреб в енергозабезпеченні і частих випадків розряду. Області застосування: а/м для міжміських перевезень зі спальним відсіком, розвозні вантажівки з підйомною платформою, пожежні автомобілі, комфортабельні туристичні та міські автобуси.

Акумулятори для мотоциклів BOSCH cеріі М4 — сухозарядженні батареї, що майже не потребують обслуговування. Виготовляються за свинцево-сурьмяною технологією, зберігають герметичність при значних нахилах (до 55 градусів).

Акумулятори для мотоциклів BOSCH серії М6 – батареї, що виготовляються за технологією AGM (нетекучій електроліт, сепаратори з скловолокна), на 20% більше пусковий струм в порівнянні з серією M4, повністюгерметичні, з лабіринтової кришкою.