Більше світла, краща видимість, вища безпека з лампами Bosch

Bosch пропонує широкий спектр ламп для всіх джерел світла в автомобілі – від фар, стоп-сигналів і вказівників повороту до ламп освітлення салону і підсвічування приладової панелі.

Всі лампи Bosch відповідають найвищим вимогам якості та безпеки і забезпечують оптимальне освітлення в будь-яких умовах.

Підібрати та придбати автомобільні лампи виробництва компанії BOSCH з гарантією виробника 1 рік саме для вашого авто ви можете зателефонувавши нам в робочий час (032) 297-01-07, або завітавши до нас за адресою: м.Львів, вул. Ак. Підстригача 6

Корисна інформація

Лампи Xenon від BoschДжерелом випромінювання газорозрядної лампи служить електрична дуга, яка виникає між двома електродами в газорозрядної середовищі.

Газорозрядні лампи мають ряд безперечних переваг. Це, по-перше, висока світловіддача, що у кілька разів перевищує аналогічні показники галогенних ламп.

По-друге, високий ресурс, який непорівнянний з терміном служби звичайних ламп. При цьому – менше споживання енергії в порівнянні зі звичайними лампами.

Фактично, газорозрядні лампи для автомобіля є найяскравішим джерелом світла, ніякі інші лампи, встановлені у фари, не можуть забезпечити такого світлового потоку.

Лампи Pure Light від BoschPure Light: Найбільш повна програма ламп розжарювання для всіх джерел світла в автомобілі

Торгова програма Pure Light охоплює всі основні типи автомобільних ламп розжарювання для будь-яких потреб і різних видів транспортних засобів (виконання 6В і 12В).

Лінійка Pure Light налічує більше 30 типів: H1, H3, H4, H7, H9, H11, HB3, HB4, H6W, C5W, R5W, R10W, R2, R2 halogen, W1, 2W, W3W, W5W, WY5W, P21W, PY21W , P21/4W, P21/5W, T4W і т.д.

Лампи Plus 30, Plus 50/60, Plus 90 від BoschСерія Plus – галогенні лампи з максимальною світловіддачею

Краще видимість, вища безпека, більше комфорту завдяки збільшеній на 30, 50, 60, 90% світловіддачі в порівнянні зі стандартними лампами.

Лампи Longlife від BoschLonglife Daytime: автомобільні лампи з тривалим терміном служби

Лампи розжарювання Longlife Daytime мають в 3 рази більший термін служби і на 10% збільшену світловіддачу у порівнянні зі стандартними галогенними лампами.

Лампи Xenon Blue/Xenon Silver від boschXenon Blue і Xenon Silver: Галогенні лампи з ефектом ксенонового світла

Лампи Xenon Blue

створюють біло-блакитний насичений світловий потік, який не стомлює очі, покращуючи відображення дорожніх знаків і розмітки.

Xenon Silver

завдяки спеціальному покриттю створює ефект інтенсивного білого денного світла. Светоотдача ламп Xenon Silver на 50%, ніж у звичайних галогенних ламп.

Лампи Rally від Bosch

Rallye: автомобільні лампи для особливих вимог

Rallye: Лампи розжарювання для застосування в умовах бездоріжжя.

Підвищені вимоги до міцності роблять ці лампи незамінними для складних дорожніх умов.

Автомобільні лампи Bosch для стоп-сигналів, задніх ліхтарів, а також для фар заднього ходу і задніх протитуманних фар відповідають найвищим вимогам. Вони надійні, безпечні і довговічні. У наявному асортименті Bosch Ви зможете знайти лампи практично для будь-якого автомобіля.

Оцінку основних характеристик тієї чи іншої лампи можна побачити безпосередньо на упаковці.

Надійні та довговічні лампи розжарювання Bosch для вказівників повороту практично для будь-якого автомобіля – стандартні лампи і лампи для особливих вимог.

Оцінку основних характеристик тієї чи іншої лампи можна побачити безпосередньо на упаковці.

Якість в дрібницях: лампи Bosch для підсвічування номерного знака відповідають найвищим вимогам якості, безпеки і довговічності, забезпечуючи оптимальне освітлення в будь-яких умовах.

Оцінку основних характеристик тієї чи іншої лампи можна побачити безпосередньо на упаковці.

Якість в дрібницях: лампи Bosch для освітлення салону відповідають найвищим вимогам якості, безпеки і довговічності, забезпечуючи оптимальне освітлення в будь-яких умовах.

Оцінку основних характеристик тієї чи іншої лампи можна побачити безпосередньо на упаковці.

Зручне і практичне рішення – у випадку необхідної заміни в комплектах Mini- і Maxibox завжди знайдеться потрібна лампа.

Завдяки містким і в той же час компактним наборам з найбільш поширеними типами ламп розжарювання водії завжди відчуватимуть себе впевнено: якщо одна з ламп виходить з ладу, в наборі завжди знайдеться нова .

Maxibox

Maxibox – містить практично всі лампи , необхідні в автомобілі H1 , H4 , H7 або H1 і H7
P21W , PY21W , R5W , T4W , P21/5W , W5W , C5W
4 запобіжника ( 2 x 10 A , 1 x 15 A , 1 x 20 A )

Minibox

Minibox – місткий і компактний набір з найбільш поширеними типами ламп:
H1 , H4 або H7
P21W , R5W , T4W
3 запобіжника ( 1×10 A , 1×15 A , 1×20 A )