Більше 30 років тому, зі створенням бензинових систем вприску, Bosch відкрив нові горизонти. Ці системи вже безліч разів довели свою працездатність в економічних, але потужних двигунах. Всі виробники автомобілів довіряють сьогодні досвіду, інноваційним розробкам, й, нарешті, якості Bosch, що є фахівцем в області бензинових систем.

Як наслідок, Bosch займає лідируючі позиції у виробництві та постачанні на конвеєр таких компонентів бензинового систем, як: електро-бензонасоси, електромагнітні та механічні форсунки, лямбда-датчики, блоки управління, датчики різного призначення та багато інших деталей.

Підібрати та придбати компоненти бензинових систем виробництва компанії BOSCH з гарантією виробника 1 рік саме для вашого авто ви можете зателефонувавши нам в робочий час (032) 297-01-07, або завітавши до нас за адресою: м.Львів, вул. Ак. Підстригача 6

Корисна інформація

Електро-бензонасоси виконують дуже важливу функцію – подачу достатньої кількості палива в двигун й підтримку потрібного тиску, у зв’язку із цим бензонасос повинен відповідати дуже високим вимогам і справно працювати протягом усього терміну служби.

Бензонасоси Bosch – це:

 • подача оптимальної кількості палива, що відповідає роботі двигуна;
 • висока експлуатаційна надійність;
 • знижене шумоутворення.

Бензинова форсунка забезпечує ефективне сумішоутворення шляхом відкриття і закриття свого розпилюючого отвору. Сучасна технологія виробництва Bosch гарантує високу точність вприску палива й тривалий термін служби.

Форсунки Bosch для бензинових двигунів використовуються всіма провідними автовиробниками. Найвища якість забезпечує надійну роботу мільйонів автомобілів в усьому світі.

Бензинові форсунки Bosch – це форсунки для всіх систем вприску (механічні, електромагнітні):

 • надійний старт прогрітого двигуна;
 • подача оптимальної кількості палива до моменту вприску;
 • незначна витрата палива;
 • точна робота для ідеальної потужності двигуна;
 • надійний захист двигуна від пошкоджень.

В європейських автомобілях найчастіше використовуються лямбда-зонди Bosch, їх використовують багато відомих автовиробників.

Лямбда-зонд або кисневий датчик, розташований у вихлопній трубі та внаслідок цього повинен витримувати значні термічні, механічні та хімічні навантаження.

Лямбда-зонди повинні мати високу якість для виконання своєї функції – вимірювання змісту залишкового кисню в газах, що відпрацювали, у вихлопній системі автомобіля.

Лямбда-зонд Bosch – це:

 • якість заводу-виробника;
 • механічна і термічна стійкість;
 • 100% сумісність із оригінальним зондом.

Компанія Bosch виробляє і поставляє на конвеєри автовиробників високовольтні дроти для систем запалювання. Залежно від застосування та відповідно до специфікацій виробників автомобілів, пропонуються концепції Silicon Power (високовольтні дроти з розподіленим опором) і Silicon Copper (високовольтні дроти з мідним сердечником).

Високовольтні дроти підводять високу напругу від котушки запалювання до розподільника і від нього до свічок запалювання. Якщо проводи несправні, це приводить до зниження потужності двигуна, збільшення витрат палива, підвищення токсичності вихлопних газів, погіршується запуск холодного двигуна в сиру погоду.

Високовольтні дроти Bosch відповідають всім технічним вимогам, що висувають автомобільні заводи-виробники. Це гарантує надійну роботу протягом усього терміну служби. Програма високовольтних дротів складається як з окремих дротів, так і з комплектів.

Про якість продукції говорить той факт, що протягом більше 30 років Bosch поставляє високовольтні дроти для Audi, BMW, Mercedes Benz, VW і ін.

Котушки запалювання Bosch: інноваційні технології в першокласному виконанні

Сучасні пластикові котушки запалювання дозволяють мінімізувати масу і розмір вузлів, при цьому маючи чудовою стійкістю до напруги, температурі і вібрації. Компанія Bosch продовжить задавати тон в системах запалювання і в майбутньому. Наприклад, за допомогою наших нових стрижневих котушок з пріоритетним контролем напруги і функцією діагностики.

Пластикові котушки запалювання Bosch використовуються в якості оригінального обладнання по всьому світу. Природно, що така якість притаманна і запасним частинам для ремонту:

 • строго необхідна напруга запалювання – умова , що виконується завжди
 • висока тривалість іскри
 • покращена робота двигуна
 • знижена витрата палива
 • зменшений викид токсичних газів

Датчики Bosch: «органи чуття» автомобіля

Електронні системи легкових автомобілів стають все більш важливими, і датчики приймають на себе роль «органів чуття» автомобіля. Вони вимірюють і записують різні параметри і перетворять результати в електричні сигнали. Ці сигнали життєво необхідні для багатьох функцій управління і контролю, що забезпечують безпеку і комфорт в автомобілі.

Датчики Bosch відмінно зарекомендували себе в найважчих умовах в мільйонах легкових автомобілів і використовуються також і в промисловості. Асортимент, пропонований Bosch, складається з більш ніж сотні типів. Він включає в себе найкращі рішення, які відповідають практично будь-яким вимогам, які висуваються в автомобільній галузі. Точність, надійність і довгий термін служби – визначальні властивості датчиків Bosch: першокласна якість, що відповідає найвищим стандартам.