Ремонт батареї Fiat 500e

Часто при купівлі авто з аукціонів США автомобіль Fiat 500e приходить з розрядженою батареєю – тоді необхідно відновити її роботу.

Після довгої дороги чи простою Fiat 500e може відображати 47% заряду, але не буде їхати і заряджатися – це поганий знак, що може означати, що батарея насправді може бути занадто розрядженою. Але панікувати не варто – існує спеціально технологія відновлення її працездатності (що передбачає демонтаж батареї, її зарядку, балансування, відновлення роботи блоку BMS (блоку керування батареєю), тощо). В кожному окремому випадку ремонт починається з професійної діагностики.

Так, як усі основні елементи такої батареї постачаються на конвеєр компанією Bosch, ми на Бош Авто Сервіс “112 Україна” маємо повну технічну інформацію та кількарічний досвід у відновленні роботоздатності Fiat 500e та аналогічних електричних авто після таких проблем.

Іншими поломками, пов’язаними з роботою високовольтної батареї, можуть бути: поганий контакт проводки на контактах, контролерах, роз’ємах, вихід з ладу елементів батареї, тощо.

Всі їх ми допоможемо діагностувати та усунути на сервісі Бош Авто Сервіс “112 Україна” у Львові.


Записати ваше електричне авто на діагностику чи ремонт на Бош Авто Сервіс “112 Україна” ви може в робочі години за телефоном +38(067)224-42-48, або зручний для вас час онлайн: www.boschservice.lviv.ua/online