Сервісне обслуговування VW ID: рекомендації

Періодичне обслуговування електромобілів дуже важливе, так само як і для автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння. Тому електромобілі Volkswagen ID все ж потребують не тільки ремонту в разі поломки, а й певного рівня догляду, щоб забезпечити безпеку та ефективність їх роботи.

Основні пункти періодичного сервісного обслуговування VW ID включають:

Компютерна діагностикаКожних 10 тис. км. (або кожен 1 рік експлуатації), або в разі появи помилок на панелі приладів авто.
Діагностика підвіски, гальмівної системиКожних 10 тис. км. (або кожен 1 рік експлуатації), або в разі появи невідомих стуків під час їзди.
Регулювання кутів розвал\сходження (геометрія коліс)Кожних 10 тис. км. (або кожен 1 рік експлуатації), або якщо авто тягне вліво чи вправо під час їзди по рівній дорозі, або при нерівномірному зносі шин.
Фільтр салонуЗаміна кожних 10 тис. км. (або кожен 1 рік експлуатації), або в разі появи неприємного запаху в салоні, або надмірного запотівання скла.
Масло в редукторіЗаміна кожні 80 тис. км., або 5 років з початку експлуатації
Антифриз (охолоджуюча рідина)Перша заміна через 3 роки від початку експлуатації, наступні заміни – кожних 2 роки
Гальмівна рідинаПерша заміна через 3 роки від початку експлуатації, наступні заміни – кожних 2 роки
12в акумуляторПеревірка кожних 10 тис. км., заміна в разі низької залишкової ємності.
Щітки склоочисника (передні і задня)Заміна, якщо є зауваження до їх роботи
Скидання нагадування про сервісне обслуговуванняКожних 10 тис. км. за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення.

*Сервісні інтервали, наведені в цій таблиці, розраховані для автомобілів, що експлуатуються в нормальних умовах. У випадку важких умов, таких як екстремально низькі температури, надмірна запиленість тощо, необхідно виконувати певні операції між зазначеними інтервалами.

Щодо сервісного обслуговування вашого електромобіля марки Volkswagen звертайтеся по кваліфіковану допомогу на Бош Авто Сервіс “112 Україна” у Львові за адресою вул. Акад. Підстригача, 6 (див. на Google Maps), або за телефоном: +38(067)224-42-48.