Заміна мастила в редукторі Nissan Leaf у Львові

Замість традиційної і звичної для багатьох автомобілістів КПП, у електромобіля Ніссан Ліф крутний момент від двигуна до передньої осі передається за допомогою простого редуктора. Управління ж такою «коробкою» нічим не відрізняється від варіатора – на центральному тунелі знаходиться контролер з трьома режимами: «Драйв», «Нейтраль» і «Задній хід» (режим «Паркінг» включається круглої кнопкою на важелі).

Leaf_parts_reductor_1.jpg

Обслуговування редуктора Ніссан Ліф в основному, полягає в заміні масла кожні 30 тисяч кілометрів (такий інтервал рекомендований виробником). У всьому іншому ж, завдяки простій конструкції, цьому вузлу не потрібно спеціального догляду. Якщо своєчасно міняти масло і експлуатувати машину в дбайливому режимі (без ривків і розгонів з «педаллю в підлогу»), то КПП електромобіля може відходити близько 8 -10 років.

Редуктор Nissan Leaf

Редуктор Nissan Leaf

До речі, кілька слів про сам змащувальний матеріал для редуктора Nissan Leaf. Виробник рекомендує застосовувати оригінальне масло Nissan Matic Fluid S і заливати його 1,3 літра. Leaf_parts_reductor_3.jpg

Навіщо міняти мастило в редукторі Nissan Leaf?

Далеко не скрізь проводять заміну масла в редукторі Nissan Leaf, стверджуючи, ніби вона служить весь термін життя електромобіля. Однак, як показує досвід, навіть після 24 тисяч кілометрів пробігу (ТО №2) мастило окислюється, стає менш в’язким і втрачає свої властивості, крім цього, в ньому накопичується металева стружка. Ці фактори вкупі з активною їздою можуть вплинути на пришвидшений знос цього агрегата і як наслідок – вартісного його ремонту. Тому ми радимо міняти мастило в редукторі Nissan Leaf не рідше, ніж раз у 30 тисяч кілометрів пробігу. Тим більше, що процедура не є дорогою та не вимагає багато вашого часу.

Якщо ви хочете, щоб ваш електромобіль служив максимально довго і радував вас надійністю та ефективністю, то намагайтеся проводити йому регулярне і повне регламентне технічне обслуговування. Допоможе ж вам в цій справі Бош Авто Сервіс “112 Україна” – в нашому розпорядженні є все необхідне для проведення планового ТО Nissan Leaf і інших популярних моделей електромобілів і гібридів.

Записати ваше електричне авто на діагностику, обслуговування чи ремонт на Бош Авто Сервіс “112 Україна” ви може в робочі години за телефоном +380672244248 або у зручний для вас час онлайн: www.boschservice.lviv.ua/online