Дії, які збережуть вартість вашої машини під час продажу

Коли ви збираєтесь продавати машину, то можете бути неприємно вражені вартістю, яку пропонують за вашу автівку. Як зробити так, щоб ця сума була більшою?

Є деякі фактори, що впливають на зниження вартості машини, з якими ви не можете нічого вдіяти після покупки автомобіля. А є й такі, які ще можна скоригувати.

Ведіть історію обслуговування. Зберігання всієї інформації щодо обслуговування вашого автомобіля  дасть покупцю впевненість в гарному стані транспортного засобу. Навіть великі сайти з продажу автомобілів онлайн запитують ці дані.

Не використовуйте автомобіль, якщо є альтернатива. Так, ця порада може здатися дивною – не їздити на машині, коли вона є. Але це факт – ви можете зменшити пробіг, який впливає на вартість. Вам точно треба їхати до парка за 2 кілометри, чи варто прогулятися і бути трохи здоровішим? Або краще викликати таксі, коли збираєтесь у гості та дозволити собі кілька келихів?

Зберігайте гарний вигляд автомобіля. Ремонтуйте дрібні подряпини, виправляйте пошкодження в салоні і ви здивуєтесь як це позитивно відіб’ється на вартості машини.

Уникайте модифікацій. Єдине покращення, яке на 99% сподобається покупцю – це встановлення газобалонного обладнання (за умови, що ви внесете його в техпаспорт). А все інше – вже, як кажуть, на любителя. І не факт, що покупець не почне з вами торгуватися, тому що йому ще доведеться переробляти ваш автомобіль під свій смак після вас. І взагалі, будь-який тюнінг скоріше за все просто скоротить кількість можливих покупців.

Продавайте вчасно. І це мабуть найважливіше правило. Якщо ви, в першу чергу, збираєтесь вигідно продати машину,  для цього є правильний час. Якщо ваш автомобіль все ще найновішій в лінійці автовиробника, він буде коштувати дорожче до виходу нового покоління. Це логічно.

Джерело