Готуємо автомобіль до літа: 5 порад

З наближенням зими водії готують свої машини до холодів, але ті ж самі люди забувають про необхідність проведення ревізії перед літом. Спробуємо висвітлити це питання і перерахувати основні моменти у підготовці машини до теплої пори року.

  1. Перший пункт знайомий всім – це зміна гуми. Тут важливо підбирати покришки відповідно з рекомендаціями виробника.
  2. Заміна повітряного фільтра та фільтра салону. За зиму і весну ці елементи напевно забилися брудом і пилом, що вплине на потужність двигуна, витрати палива та якість повітря у салоні.
  3. Встановлення нових склоочисників. Гумові накладки страждають від низьких температур, тому розтріскуються і втрачають свою ефективність. У період рясних опадів погані «щітки» створять багато проблем.
  4. Заміна антифризу. По-перше, технічна рідина з часом втрачає свої властивості і її потрібно оновлювати. По-друге, за зиму могли статися витікання необхідно зробити долив до потрібного рівня.
  5. Перевірка всіх гумових елементів підвіски (пильники, ущільнювачі і т. д.). Температурні перепади і хім. реагенти призводять до зносу цих захисних деталей. Якщо їх вчасно не замінити, то знизиться ресурс багатьох вузлів і з’єднань.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна впевнено експлуатувати машину в літній час.